Kafelki w łazience

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 listopada 2010, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o takich kafelkach jak poniżej? Chciałbym wyłożyć nimi łazienkę ale nie wiem w małej przestrzeni nie będą zbyt przytłaczające? Łazienka jest dobrze oświetlona ale mimo wszystko zastanawiam się czy nie są zbyt ciemne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że takie kafelki nie będą pasowały do łązienki o jakiej piszesz, są faktycznie za bardzo przytłaczające, i ponure. Coś takiego pasuje do dużych i jasnych przestrzeni. Ale może są w innych kolorach? Jaśniejszych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2010, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A może wyłożysz nimi jakąś część ściany? Do ozdobienia całej powierzchni są z pewnością za ciemne i jeszcze bardziej optycznie zmniejszą powierzchnię łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Może faktycznie najlepiej ułożyć je tylko w jakimś miejscu. Pod spodem widać takie rozwiązanie. Wydaje mi się również że jeżeli masz małą łazienkę to fajnie wyglądałyby takie kafelki na podłodze i białe ściany. Do tego duże lustro na ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Te zielono - czarne kafle sa ładne, ale raczej jako nieiwelki element ozdobny na jasnym tle, a nie całość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2010, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jasnym tle możesz zrobić z nich poszczególne kształty będzie wyglądalo dość oryginalnie i twórczo

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za opcją wyłożenia nimi podłogi i jasnych ścian. Do tego LEDowe oświetlenie i sporawe lustro nad wanną lub naprzeciwko prysznica.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o małe łazienki to ciemne kolory nie są dobrym rozwiązaniem. Ciemne kolory pomniejszą pomieszczenie wizualnie. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na kolory neutralne- pastelowe. Ponadto lustra potrafią zdziałać cuda na małych przestrzeniach- pamiętaj jednak aby nie przesadzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2011, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kafle są bardzo ładne. Ja sam urządzam właśnie łazienkę i wybieram aranżację na Glazurze Królewskiej, bo naprawdę są tam fajne zestawienia: http://c4b5.ulinks.net. To jest moja łazienka faworyt.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2011, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio w Leroy Merlin znalazłem takie płytki do łazienki. Wydają się ciekawym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też