Kafle w stylu nowoczesnym - do łazienki?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

20 listopada 2016, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Połączeni bieli z drewnem w łazience albo z surowością betonu też daje fajne aranżacyjnie efekty i nowoczesne wnętrze.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysłów teraz mnogo. I sporo ciekawych kolekcji płytek. Oj jest w czy wybierać. Z ostatnich propozycji podoba mi się seria Form - nowoczesna ciemna płytka też świetnie będzie komponować się z drewnem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają kafle imitujące beton. To bardzo dobre rozwiązanie, jak myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobre rozwiązanie pod warunkiem, że znajdziesz ładną imitację. Zerknij sobie na płytki loft, bergen z ceramstica. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć nowoczesny design za mniejszą kwotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A może nie kafle tylko granit: http://www.dario-stone.pl/ zobaczcie jak ładniesię prezentuje. Jak wam się podoba?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik connie napisał: To dobre rozwiązanie pod warunkiem, że znajdziesz ładną
imitację. Zerknij sobie na płytki loft, bergen z
ceramstica. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą
mieć nowoczesny design za mniejszą kwotę.


Akurat nie powinno być problemu ze znalezieniem ładnej imitacji. Ja takich widziałam mnóstwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam markę hiszpańskiej firmy Equipe, są naprawdę dobrej jakości i mają fajne wzory. Ja właśnie kupiłam te płytki w sklepie www.alekafelki.pl i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie bardzo ciekawie prezentują się płytki gresowe. U siebie w łazience mam takie na podłodze, a na ścianach ceramiczne. Kolory to połączenie beżu i szarości. Uważam, że wygląda bardzo fajnie. Oba rodzaje płytek są matowe. Wszystko było kupione tutaj http://www.sanpol.pl/salony/wyposazenie-lazie nek/plytki/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kafelki do swojej łazienki wybrałam na impero.com.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. najpierw nam profesjonalnie doradzili aranżację i wszystko zostało nam dostarczone pod same drzwi:D Do tego mogliśmy wszystko rozłożyć na raty.
Sam wybór kafelek i nie tylko jest bardzo szeroki, więc na pewno znajdziesz cos dla siebie:D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób kupuje kafelki w Paradyż. Chociaż mi osobiście nie bardzo się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >