Kamera obrotowa JBP Hd camera

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

16 grudnia 2016, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma http://www.fart24.pl ma dużo urządzeń wielofunkcyjnych w tym multimedialnych sam kupowałem u nich wizualizer czy rzutnik więc pewnie mają i kamery

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2016, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie widziałem, że sprzedaż kamer JBP HD Camera rośnie, więc musza się one sprawdzać. U mnie jednym z postanowień noworocznych jest własnie zamontowanie monitoringu w domu. Na ten moment zdecydowanie prowadzi nowy KZ8 bądź KZ2. Jeszcze kilkanaście dni na wybór mi pozostało :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No wygląda przyzwoicie można powiedzieć, że będzie to nowy lider wśród kamer IP do monitoringu domów, czy biur. Ja jestem ciekawy jak kolejne nowe modele będą się im sprawdzały.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No na razie trochę ich mają. Nie słychać na ten moment negatywnych opinii na temat ich kamer, więc chyba jednak sprawdzają się bez problemowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie, ciekawe czy jeszcze coś nowego się pojawi u nich w ofercie. Ja już czekam na zamówieniem modelu KZ7 i będziemy montować. Pewnie z jeden dzień zejdzie do ogarnięcia wszystkiego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Chciałbym zapytać jak z montażem 3 takich kamer, podłaczeniem do rutera i aplikacją na laptopa i smartfona? Czy będzie to na każdą kamerę osobna aplikacja, czy mozna to w jednej osiągnąć? Proszę o rzetelną poradę, bo nie mam pojęcia!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na aplikacji masz możliwość tak jak jest napisane w funkcjach ich kamer: Działanie ekranu aplikacji na kilka kamer ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2017, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna opcja nie tylko do firmy ale też domu. Model obrotowy moim zdaniem sprawdza się najlepiej. Duży kąt obrazu, obraz w HD, standard onfiv i wiele innych.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre zestawy do monitoringu można zamówić przez ten sklep internetowy https://snapvision.pl/. Ja w swojej firmie zainwestowałem w kamery wifi i uważam, że to praktyczne rozwiązanie, bo tego typu sprzęt ma zaawansowane rozwiązania technologiczne, które daja zdalny dostep do podglądu obrazu. Poza tym są wygodne w obsłudze i mają małe rozmiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobre kamery do monitoringu domu i nie tylko, to zerknijcie również na Kamery24.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór i rozsądne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >