Kamień naturalny w domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 października 2014, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

http://tujestklinkier.pl/strefa-kamienia-c-20.html - bardzo ładne kamienie naturalne, jak na kamień całkiem niedrogo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2014, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

aa powiedzcie mi prosze czy impregnujecie takie kamienie? czy to się tyczy tylko kamienie na zewnątrz, a tych w środku nie trzeba impregnować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2014, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

impregnować należy wszystko. I wewnątrz iu na zewnątrz. Kamienei są narażone na różne waryunki, skoki temperatury, wilgoć, lepiej imrpegnowąc. I najlepiej tu spisuje się środek dynasil kamień. tańszy niż produkty konkurencji, a dobrze się spisuje

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień to jednak drogi wydatek, ostanio znalazłam płytki (http://imextop32.com.pl), które idealnie imitują kamień i są o wiele tańsze, daltego zastanawiam się nad nimi. Ale jest tyle wzorów i kolorów, ze nie mogę się jeszcze zdecydować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2014, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No kamień to drogi wydatek, ale na lata, więc nie rozumiem dlaczego tak się można w ogóle zastanawiać nad tym skoro wątek jest założony stricte pod kamień. Ja postawiłam na granit i mimo że zainwestowałam całkiem dużo kasy, to co…mam rozwiązanie na lata: http://www.krakgranit.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

świetna rzecz taki kamień naturalny w domu ;) ja u siebie wyłożyłem nim hall, aby nie niszczyć paneli :) kupowałem go u zwykłego kamieniarza niedaleko domu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście,że jest to bardzo fajna sprawa,może ciut droższa natomiast w zamian za to otrzymujemy solidność i przepiękny wygląd więc warto o tym pomyśleć:)

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nietuzinkowy wygląd pomieszczeniu nadamy również dzięki sztukaterii, a mianowicie panelom dekoracyjnym 3D, które dzięki swojej nietuzinkowej rzeźbie wyeksponują ścianę. Zaletą jest lekkość i trwałość, oraz możliwość malowania bez dodatkowej obróbki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2015, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele dekoracyjne 3D takze zapewniają nam znakomity efekt,ale to kwestia naszego gustu,kamień dekoracyjny to również ciekawa kwestia jeżeli chodzi o wykończenie i do tego nie jest taki drogi.


www.BramyKowalski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2015, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardziej podoba jednak kamień naturalny :) Tym bardziej, że można dostać naprawdę piękne "eksponaty", Grami Italia na pewno sprowadza różne kamienie naturalne, i to z całego świata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >