Kamień naturalny w domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

9 stycznia 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat mi osobiście kamień naturalny w domu bardzo się podoba jako wykończenie wnętrz,na pewno jest to coś innego i bardzo oryginalnego. Wiadomo,że idzie w parze za tym również wyższa cena,ale efekt jest bardzo dobry i na każdym zrobi wrażenie. Warto pomyśleć także o naszej nowej kolekcji mebli tapicerowanych do swojego mieszkania:)


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, kamień jest oryginalną dekoracją :) oczywiście można włożyć fragment ściany. Nadaje się też idealnie do łazienek, czy na blat kuchenny albo pod umywalkę :) najważniejsze, że pasuje do każdej aranżacji :)


Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień jako dodatek do wnętrza jest piękny, podobnie jak goła cegła na ścianie. To nie musi być na wszystkich ścianach, ale taki motyw w wybranym miejscu wygląda pięknie. Jest jakiś atawizm w tych upodobaniach, kamień, drewno i ogień we wnętrzu domowym, ale cóż, jesteśmy z jaskini i taki klimat nadal wielu odpowiada. Z mojej strony polecam, jeśli ktoś chce mieć kamień na ścianie, to koniecznie należy ją dobrze osuszyć. Na takiej, która ma tendencje do przechłodzenia, będzie się zbierać wilgoć.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

O kamień naturalny jak i cegłę ozdobną należy odpowiednio dbać i czyścić ją,w tym celu przydadzą się preparaty hydrofobowe,które znajdziecie na HaDwao.net są bardzo skuteczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień naturalny w domu wygląda przepięknie. Nadaje pomieszczeniom elegancję i stylowy wygląd. My wykańczaliśmy nasz budynek z materiałami od [url]http://hb-polska.pl - bardzo sobie chwalę. Doskonały wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, bez wątpienia kamień naturalny to jedna z ładniejszych aranżacji ścian oraz podłogi w naszym domu, co prawda są to większe koszty, ale moim zdaniem warto zainwestować.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kamień naturalny łupek najbardziej mi się podoba :) Myślę, że w wielu odsłonach może się dobrze sprawdzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że kamień naturalny w domu bardzo dobrze sprawdzi się jako aranżacja, wykończenie ściany oraz podłogi. Jedyny minus to wysoka cena jego położenia.


www.Budomus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś się chociaż trochę na tym zna to nie będzie miał większych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień to fajny pomysł, jednak decydując się na takie rozwiązanie należy wziąć pod uwagę wyższe koszty jego położenia, a dwa iż powinien on być wysokiej klasy i jakości.

www.PaulBunyan.pl

Ten post był edytowany przez PaulBunyan.pl dnia: 30 listopada 2017, 15:59
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >