Kamienice wolne od czynszu

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

27 października 2010, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałem zapytać czy wiecie coś może o tym, iż opłaty czynszu w prywatnych kamienicach są wolne? Czyli że co to oznacza? Mogę nie wyrazić zgody na podwyżkę czynszu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2010, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie coś o tym słyszałem, ale o co chodzi to nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Myślę, że jak wpiszesz w wyszukiwarkę to może coś znajdziesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2011, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mają coś takiego wprowadzić, ale to wielki znak zapytanie, teraz kiedy tną po kosztach jak się da to na pewni jeszcze będą inne mniej korzystne dla nas nowelizacje. Smutna prawda

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Jakie prawa ma lokator? Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gaj...
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 521

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >