Kamienna dekoracja ścian

« Powrót do artykułu: Kamienna dekoracja ścian | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 października 2018, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Efekt moim zdaniem ładny i praktyczny, ale nie na całej ścianie. Aby ładnie taki kamień położyć, polecam też dokładnie ogarnąć gruntowanie – gruntem Acryl Putz Gu 40 polmierowym. Wtedy nie będzie obaw, że właśnie coś po położeniu tych płytek się będzie działo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2018, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, ze jako dekoracja ścian, tego typu ozdoby kamienne bardzo fajnie i ciekawie się prezentują, taki styl trzeba po prostu lubić i dobrać do niego równie ciekawe meble :)


KM-meble.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień wygląda dość chłodno, więc pomyśl nad ociepleniem wizualnie wnętrza. Pomyśl o sztukaterii, która fanie wypełni i ociepli wnętrze. https://perfectstyr.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem ciekawy pomysł i na pewno jest to bardziej eleganckie rozwiązane niż fototapeta czy zwykły tynk dekoracyjny. Warto się nad tym zastanowić.



Drewlux.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A zielony mech na ścianie w salonie? Albo rośliny stabilizowane? Na http://kreatywnazielen.pl/obrazy-i-panele-z-r oslin-stabilizowanych/ jest oferta na takie cos i musze przyznać, ze wygląda to na prawdę fajnie, nie tylko takie obrazki z zielonego mchu ale i te kolorowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2019, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja na przykład postawiłem na tynk Magnat Beton Style. Efekt naturalnego betonu na ścianie mam. Taki sam kolor, efekt deskowania, wżery. Bardzo elegancko to się prezentuje i łatwo taki tynk nałożyć

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpowiem sklep fototap.pl. Piękne grafiki, zwłaszcza jeśli chodzi o motywy do pokoju dziecięcego to można u nich dobrać obrazek dla chłopca lub dla dziewczynki. Moje dzieciaki są bardzo zadowolone z takiej dekoracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam naturalny, płaski kamień, w różnych odcieniach brązu, który pasował będzie do ścian pomalowanych na kolor kawa z mlekiem. Na kamieniu dobrze kontrastował będzie nasz grzejnik Galapagos, który ma formę wertykalną.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2019, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem trochę mniejsze środki i zrobiłem taki kamień dekoracyjny w formie fototapety i powiem wam, że pięknie to wyszło i taką bardzo realistyczną fototapetę znalazłem na stronie sklepu https://www.krainabarw.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2019, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam wypróbowany sklep na stronie fototap.pl. Kupowałem tutaj fototapetę do sypialni a ostatnio zamawiałem też do pokoju synka. Wzorów mają całą masę, można dobrać dedykowany obraz pod każde wnętrza. Teraz chodzi mi po głowie jeszcze fototapeta do salonu....:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >