Kanapa do salonu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

25 lutego 2020, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajoma dopiero co zamówiła na https://meble-lusso24.pl/meble-pokojowe/do-sa lonu/meble-tapicerowane narożnik w pięknym zielonym kolorze. Byłem już na oględzinach bo sam dla siebie szukam (mam kanapę do wymiany) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i wygodą przede wszystkim, Siedzi się na nim super, ani nie za miękki ani nie za twardy, spokojnie podejrzewam można też się na nim przespać. I jak salon zyskał na wystroju. Zielony kolor rewelacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2020, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukałem osoby, która zajmuję sie tapicerstwem jachtowym bo kupiłem fajną łódź motorową chaparral 270 ale tapicerka na fotelach pozostawiała wiele do życzenia. Zamówiłem tapicera z tej firmy https://tapicerniafirmowa.pl/oferta/uslugi-ta picerskie-tapicerka-ekskluzywna-jachtowa-samochodowa/ i wykonano tapicerkę jak z amerykańskich filmów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2020, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble tak jak inne elementy wykończenia muszą być dobierane pod kątem całości aranżacji, stylu, kolorystyki itd.
https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2020, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw kupiłam sofę Nicea Gala Collezione, a potem fotel i szezlong z tej samej kolekcji. Mam duży salon, a lubię gdy wszystkie elementy wystroju do siebie pasują. Pod względem wyglądu i komfortu użytkowania jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2020, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon to serce domu. Właśnie tutaj toczy się życie rodzinne, tu przebywają goście. Warto zadbać o to, aby salon był reprezentatywny i komfortowy. Jeśli szukasz wysokiej jakości sofy, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu Super-Sofa https://www.super-sofa.pl/kategoria/sofy Wysoka jakość wykonania łączy się u nas z nowoczesnym designem!

Pozdrawiamy
Super-Sofa

Ten post był edytowany przez Super-Sofa.pl dnia: 19 marca 2020, 20:06
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2020, 06:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam kanapę Boston od firmy www.ramaro.pl . Charakteryzuje się nowoczesnym i ciekawym designem, dobrym wykonaniem oraz dużą wygodą użytkowania. Po ponad roku nadal wygląda jak nowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To sprawa indywidualnego gustu i stylu pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2020, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląd to kwestia bardzo indywidualna a jakość...cóż w popularnych sklepach meblowych są przeróżni producenci, więc dajmy na to w Agata meble możesz kupić sofę bdb jakości, jak również taką, której mechanizmy zaczną się psuć po roku. Trzeba pójść zobaczyć, podotykać, usiąść. Według mnie innego wyjścia nie ma

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2021, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W internecie jest lepszy wybór jeśli chodzi o meble. Ale akurat w moim przypadku to postanowiłem po prostu wymienić tapicerkę w starej kanapie, która zawsze była bardzo wygodna, ale kot zniszczył materiał. Dlatego w https://e-amadeusz.pl/ kupiłem potrzebne akcesoria.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2021, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o kanapach z Mebli Wersal? Są dość ładne, ale drogie i nie wiem czy warto...?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >