Kantor

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 lutego 2018, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Często podróżuję, dlatego też kantor online to dla mnie podstawa, bo nie lubię godzinami szukać kantorów po mieście. Wymiana przez Internet to tylko kilka kliknięć i gotowe - wymienione pieniądze dostaję nawet w kilka minut. Na dodatek kantory online mają często atrakcyjniejsze kursy od stacjonarnych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2018, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kantorów online akurat nie korzystam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2018, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam tylko z kantorów w sieci. Często korzystam z tego https://www.walutomat.pl/ i póki co bardzo sobie chwalę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2018, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie wolę kantor tradycyjny, bo wydaje mi się bardziej godny zaufania, szczególnie że od lat mam taki zaufany, korzystam z warszawskiego kantoru Alex http://kantoralex.pl/ Mieszczą się w centrum na placu Grzybowskim. Oprócz rzetelności duży plus sto to, że maja tam możliwość negocjacji kursu indywidualnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2018, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Updated contrive call:
http://kelly.w.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja kantorom stacjonarnym nie ufam. Co chwile się słyszy, że ktoś kogoś oszukał właśnie w takim kantorze, albo że jakiś napad był. A e-kantorów te problemy nie dotyczą. Nikt cię przez kantor online nie napadnie, nikt cię nie oszuka, bo zanim wymienisz masz wszystko dokładnie podane, wszelkie ceny i koszty i możesz sobie posprawdzać ofertę. No i wygodniej jest o wiele, bo wymieniasz kiedy chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

loans for bad credit online paydayloans cash loan fast best bad credit loans

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2018, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii kantorów wygodne są kantory online. Możesz zrobić przelew i automatycznie wymienić walutę bez zbędnego chodzenia po bankomatach i kantorach w mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2018, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, kantory takie jak Cinkciarz.pl to obecnie najlepszy sposób na wymianę pieniędzy - szybko, wygodnie i bezpiecznie. No i kursy znacznie lepsze, niż w kantorach stacjonarnych czy złodziejskich bankach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2018, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest sporo dobrych kantorów internetowych i zawsze przed wymiana warto porównać ofertę choć kilku czołowych. Bo każdy kantor online co jakiś czas, a to ma jakieś promocje, a to jakieś bonusy dla stałego klienta, a to znów upusty dla nowych klientów. Dlatego nie ma sensu trzymać się jednego kantoru, a warto być elastycznym - dzięki temu można więcej oszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Baterie kuchenne Liczba postów: 22 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep z wyposażeniem do kuchni możecie mi polecić? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 414 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o swoje zdrowie? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 576 Grupa: Trudne tema... Jakie macie zdanie na temat samochodów elektrycznych? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • nauka Liczba postów: 85 Grupa: Trudne tema... Osobiście mogę powiedzieć że nauka języka angielskiego jest dużo łatwiejsza jeśli otrzymujemy pomoc dostosowaną do naszych wymagań i obecnych umiejętności. Jedn...
  • Pożyczki pozabankowe - co radzicie ? Liczba postów: 116 Grupa: Trudne tema... Zgadzam się z Tobą. Opcji pożyczkowych jest wiele, ale różnice w ofertach mogą być spore. Warto szukać pożyczek np. tu https://gotowkowe-pozyczki.pl/. Mają atra...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >