Kapucynka

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 września 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie na temat małpek w naszym kraju trzymanych w domu. Co o tym sądzicie? Czasami mam ochotę kupić sobie taka małpkę bo to bardzo mądre zwierzątka, ale nie chce żeby cierpiały w warunkach domowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2011, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym odradzała coś takiego, bo one się nadzwyczajnie w świecie męczą, one powinny żyć wolno i takie moje zdanie jest, jak chcesz zwierzaka kup sobie psiaka, kota świnkę morską i będzie ok ... ale nie męcz takich zwierzaków które przyczajone są do życia w dżungli na przykład

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram Chocho i to w 100 procentach takie zwierzęta nie powinny być traktowane jak zabawki trzeba to zapamiętać, i dostosować się do tego że one potrzebują wolności bo to dzikie zwierzęta

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

no i nie będę odstawał od innych ludzie naprawdę zastanówcie się zanim zakupicie takiego ziwerzaka, bo one cierpią nasz kraj nie jest dla nich stworzony one powinny żyć wolno puszczone, to tak jak by nas ludzi zamknąć w jakimś pokoju bez ścian okien bez bliskich, to byłaby dla nas wegetacja dla nich tez jest

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram poprzedników - Polska nie jest zbyt dobrym krajem dla kapucynek. Zastanów się, zanim zakupisz takie zwierzę - to nie jest zabawka na chwilę, ale już na zawsze!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2012, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam te małpki . Jednak uważam ,że nie są przystosowane do tego by żyć w domu .Muszą mieć wolnosc .

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2012, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam te małpki . Jednak uważam ,że nie są przystosowane do tego by żyć w domu .Muszą mieć wolnosc .

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2012, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Te małpki są super . Lubię oglądać je w Zoo .

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2014, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Przesada... Miejsce małp jest gdzie indziej ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2015, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba lekkie przegięcie...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >