Kawalerka, czy M-2??

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 listopada 2006, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam...
mam zamiar kupić nowe mieszkanie. I dylemat- czy kupić kawalerkę- 32 mkw, czy M-2 mające 34 mkw?? cena- prawie identyczna. poradzcie cos :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2006, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od tego co wolisz. Jak wyglądaja mieszkania. W jakim są stanie, w jakiej dzielnicy. Wiele do przemyslenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2006, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widzę problemu - mieszkanie powinno się wybrać pod względem położenia, węzła komunikacyjnego - z którego mieszkania jest lepszy dojazd do Centrum miasta. Kawalerka czy M - 2 - zawsze można postawić nowe ściany i to w najdogodniejszym połozeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2010, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Abstrahując już od kwestii lokalizacyjnych wydaje mi się, że lepsze będzie m2. Metraż co prawda podobny, ale jednak dwa pokoje to dwa pokoje. Nie wiem czy będziesz mieszkać sama czy też z partnerem, jednakże mieszkając z kimś zawsze jest lepiej mieć własny azyl do którego można uciec, w którym można pobyć samej a tego kawalerka Ci nie zapewni. Jeśli nawet mieszkać będziesz sama to zapewne nie unikniesz wizyt rodziny, gości, których usadowienie w drugim pokoju naprawdę będzie dla Ciebie komfortem ...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2010, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Justus napisał: Nie widzę problemu - mieszkanie powinno się wybrać pod względem położenia, węzła komunikacyjnego - z którego mieszkania jest lepszy dojazd do Centrum miasta. Kawalerka czy M - 2 - zawsze można postawić nowe ściany i to w najdogodniejszym połozeniu.

ze swej strony dodam jeszcze, jako facet, lokalizację, i sposób spłacania kredytu, a także miejsce parkingowe. Polecam poczytać na ten temat: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wybieramy-mieszkanie-2121566 .html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że aktualnie najlepiej jest kupić jeżeli chodzi o małe mieszkanie to w takim rozkładzie aby były co najmniej 2 zamknięte pomieszczenia, czyli kuchnia z salonem i sypialnia

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja radzę M-2. udogodnienie w razie powiększenia rodziny, a po co później szukać kogoś na zamianę :) lepiej mieć już swoje

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też sądze że lepiej m-2 zwlaszcza ze cena jest prawie identyczna tak jak powiedzialas

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo ogólnie ja też jestem za M2 zawsze jest to większe mieszkanie cena się za bardzo nie różni. a człowiek nie tłoczy sie 4 ścianach..

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy, jeśli M2 to będą klitki, to chyba bym wolał kawalerkę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >