Kępa Mieszczańska we Wrocławiu

« Powrót do artykułu: Kępa Mieszczańska we Wrocławiu | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 lipca 2014, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny atrykuł i mnie, jako Wrocławiaka, pełnoś gebą, cieszy zabudowa Kepy. Nalezy się tej częsći miasta troche dobrej archittektury, takiej jak ta z wizek lub chocby ostanio przeze mnie znaleziona ta z linku :) http://wyspamieszczanska.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2014, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, a jaj mam pytanie do tej Wyspy Miszczańskiej, do której wrzuciłeś link. Jaki będzie dokładny adres inwestycji, chciałbym sobie podjechac i zobaczyć co się tam dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

http://wyspamieszczanska.pl/pl/usytuowanie pod tym adresem masz wypisane współrzędne :) spisz sobie i wklep w gpsa mysle, ze Cie doprowadzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2014, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

POMOPIK jeśli interesuje Cię jak wyglądają kolejne etapy to możesz spojrzeć tu: http://forum.investmap.pl/post275535.html#p275535 . Na bieżąco wrzucają zdjęcia z postępów

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

szybko wybudowali, ciekawa jestem jak to już z kolorami będzie wyglądać na żywo ;) czekam z niecierpliwością

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze niedługo... mają skończyć do września 2014 :) też czekam na kolory, bo na wizkach super ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wojsko sprzedaje tereny na Kępie Mieszczańskiej. Jak na razie z marnym skutkiem, ale podejrzewam, że już niedługo ktoś kupi, bo to lokalizacja z potencjałem. Zatem mieszkańcy Wyspy Mieszczańskiej póki co nie będą mieli sąsiadów. Wiec cisza i spokój. Potem też inwestycja będzie miała kolejną zaletę, bo w planach mają tam powstać bulwary i tereny zielone

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

zdjęcia z budowy:

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

łał, ogromna reklama, świetnie to wygląda :) Bardzo podoba mi się lokalizacja tej inwestycji, tak by było blisko do pracy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Oby Kępę zagospodarowali tak, żeby było jak najwięcej zieleni. Wyspa to wyspa, ma się kojarzyć z odpoczynkiem, a nie budynek na budynku ;)))

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >