Kiedy potrzebna jest wylewka samopoziomująca?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 października 2016, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy jest potrzebne coś takiego jak wylewka samopoziomująca?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, coraz częściej jest tak, że w mieszkaniach w stanie deweloperskim trzeba coś takiego zrobić.
Tutaj poczytaj sobie o jednej z takich wylewek samopoziomujących: FE 50 Largo.
Warto mieć to na uwadze i jeśli mamy taką możliwość - pytać o to dewelopera. Wiadomo, że nie każdy się na tym zna, równie dobrze możemy nie zwrócić na to uwagi i tym sposobem dodać sobie kolejny koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem później już z WB Fast Floor czyli wylewki posadzkowa o przyśpieszonym czasie wiązania. Co ją wyróżnia to świetne właściwości wodoszczelne i można ją stosować pod wykładziny podłogowe z PCV, dywanowe, parkiet, terakotę, kamień, marmur naturalny itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wylewkę samopoziomującą kładłem podczas remontu u moich rodziców. Posadzka była bardzo nierówna (były nawet 1 cm różnice) i po prostu na taką posadzkę nic nie da sie położyć. A wylewka samopoziomująca rozwiązuje ten problem. Natomiast u siebie, jak wymieniałem podłogę nie miałem tego problemu, posadzka miała tylko drobne nierówności i do jej wyrównana wystarczyła zastosowanie specjalistycznego podkładu do podłóg pływających - http://www.pianomat.pl/pianowood/. Wyrównał on te drobne nierówności, a dodatkowo docieplił mi podłogę (co jest dla mnie ważne, bo dzieciaki uwielbiają się bawić leżąc na podłodze). Dodatkowy plus, to łatwość montażu takiego podkładu - wystarczą mieć nóż do wykładzin.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 05:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze może sprawdzić się wylewka anhydrytowa łódzkie. Ona sama układa się bardzo równomiernie. Na pewno nie byłoby problemu później z krzywą podłogą. Zdecydowanie warto o tym poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2019, 05:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My creative trap contract
http://qualityadultaffiliates.com/?xiomara

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2019, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No wtedy raczej, jak widzisz że jednak jest krzywizna a chcesz zrobić nową podłogę. Rzeczywiście dobra jest taka wylewka anhydrytowa łódzkie https://tempo-spj.pl/oferta/posadzki-jastrych owe ładnie się wyrównuje na powierzchni.

Ten post był edytowany przez karaluch dnia: 11 kwietnia 2019, 20:32
Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2020, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Trójmiasta i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wylewkami samopoziomującymi to polecam wam skontaktować się z http://szydelkowykladziny.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić. Działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2020, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Wylewkę samopoziomującą stosuje się, aby wyrównać posadzkę pod różnego typu okładziny, a także uzyskać poziom – zarówno w nowych, jak i już użytkowanych budynkach. Kluczowe jest jednak przygotowanie podłoża, które powinno być suche, odpylone, bez luźnych powłok oraz zagruntowane. Do gruntowania rekomenduję zastosować grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz® GU40. Grunt należy nanosić w nierozcieńczonej postaci przy pomocy wałka lub pędzla ławkowca. Grunt zmniejszy chłonność podłoża, wzmocni je i sprawi, że wylewka będzie się lepiej trzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na wylewkę anhydrytową -firma http://www.dobrawylewka.pl/ robiła nam taką na całym mieszkaniu do ogrzewania podłogowego - dużą zaletą tej wylewki na pewno jest czas jej schnięcia i fakt, że świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym - sama byłam w szoku, że tak idealnie się to zgralo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >