Kiedy potrzebna jest wylewka samopoziomująca?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

29 października 2016, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy jest potrzebne coś takiego jak wylewka samopoziomująca?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2016, 14:22

Z tego co wiem, coraz częściej jest tak, że w mieszkaniach w stanie deweloperskim trzeba coś takiego zrobić.
Tutaj poczytaj sobie o jednej z takich wylewek samopoziomujących: FE 50 Largo.
Warto mieć to na uwadze i jeśli mamy taką możliwość - pytać o to dewelopera. Wiadomo, że nie każdy się na tym zna, równie dobrze możemy nie zwrócić na to uwagi i tym sposobem dodać sobie kolejny koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 08:08

Ja korzystałem później już z WB Fast Floor czyli wylewki posadzkowa o przyśpieszonym czasie wiązania. Co ją wyróżnia to świetne właściwości wodoszczelne i można ją stosować pod wykładziny podłogowe z PCV, dywanowe, parkiet, terakotę, kamień, marmur naturalny itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 08:19

Ja wylewkę samopoziomującą kładłem podczas remontu u moich rodziców. Posadzka była bardzo nierówna (były nawet 1 cm różnice) i po prostu na taką posadzkę nic nie da sie położyć. A wylewka samopoziomująca rozwiązuje ten problem. Natomiast u siebie, jak wymieniałem podłogę nie miałem tego problemu, posadzka miała tylko drobne nierówności i do jej wyrównana wystarczyła zastosowanie specjalistycznego podkładu do podłóg pływających - http://www.pianomat.pl/pianowood/. Wyrównał on te drobne nierówności, a dodatkowo docieplił mi podłogę (co jest dla mnie ważne, bo dzieciaki uwielbiają się bawić leżąc na podłodze). Dodatkowy plus, to łatwość montażu takiego podkładu - wystarczą mieć nóż do wykładzin.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 05:20

Bardzo dobrze może sprawdzić się wylewka anhydrytowa łódzkie. Ona sama układa się bardzo równomiernie. Na pewno nie byłoby problemu później z krzywą podłogą. Zdecydowanie warto o tym poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2019, 05:47

My creative trap contract
http://qualityadultaffiliates.com/?xiomara

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2019, 20:31

No wtedy raczej, jak widzisz że jednak jest krzywizna a chcesz zrobić nową podłogę. Rzeczywiście dobra jest taka wylewka anhydrytowa łódzkie https://tempo-spj.pl/oferta/posadzki-jastrych owe ładnie się wyrównuje na powierzchni.

Ten post był edytowany przez karaluch dnia: 11 kwietnia 2019, 20:32
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• ZALANY DREWNIANY PARKIET :( Liczba postów: 2588 Grupa: Robimy stro... Po wybrzuszeniu, parkietu już praktycznie nie da się uratować, ale jeśli jest tylko plama, to finalnie powinna wyschnąć.
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 302 Grupa: Robimy stro... A co myślicie o takiej firmie polski producent podłóg ? Sprawdzi się? Chodzi mi przede wszystkim o coś solidnego, żeby wytrzymało kilka ładnych lat.
  • Jaka najlepsza podłoga do domku jednorodzinnego? Liczba postów: 33 Grupa: Robimy stro... Mam podłogę z drewna, rodzaj mopa do niej polecicie? Kilku moich znajomych poleciło mi mop z mikrofibry. Znalazłem taki w ofercie www.partner.kielce.pl. Co o ni...
  • Białe listwy przypodłogowe Liczba postów: 45 Grupa: Robimy stro... Mnie interesuja nie przypodłogowe, ale listwy elewacyjne i nie do konca mam pomysl z ktorego sklepu internetowego je zamowic. Moge lekko liczyc na Wasza pomoc?
  • Podłogi Liczba postów: 195 Grupa: Robimy stro... Materiałów do wykończenia podłóg jest niezliczenie wiele. Jeśli chodzi o podłogi wewnątrz pomieszczeń to warto zdecydować się na wykończenie ich drewnem. Piękne...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17668 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 335

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >