Kim jest dekarz i jak znaleźć dobrego fachowca do budowy domu?

« Powrót do artykułu: Kim jest dekarz i jak... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

2 grudnia 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

O dobrego dekarza nie jest w tych czasach łatwo - taka refleksja mnie naszła po tym jak sam skończyłem budować dom w ubiegłym roku. Niestety były poważne problemy z dachem, bo dekarz, który był niejako w pakiecie z wykonawcą nie popisał się wiedzą ani sprytem. Gdyby nie nasz kierownik budowy, to pewne jego błędy nie wyszłyby na jaw. Rozbiło się wszystko o więźbę, którą robił zaufany cieśla pana dekarza - potem wyszło na to, że w pierwotnej postaci więźba groziła katastrofą budowlaną! Na szczęście udało się w porę ogarnąć innego, solidnego fachowca. Zadbał o właściwy dobór materiałów, używał złączy z eArmet i ogólnie była to zupełnie inna jakość pracy. Na pewno warto poczekać, rozejrzeć się, a nie powierzać pracy byle komu, byle taniej. Ja tego błędu już nigdy więcej nie popełnię.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2017, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

podobno na doba firmę w budowlance zawsze trzeba troche poczkeac, bo w takiej lepszej zawsze miają ręce pełne roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście czasem tak bywa. Budowa domu czy remont dachu to sa poważne sprawy i nie warto podejmować pochopnych decyzji. Ja zdałem się na rady znajomego i do wykonawstwa dachu zatrudniłem dekarzy z firmy Ambit z Gdańska http://www.ambit.gda.pl/ . W branży dekarskiej są znani już przeszło 20 lat, a poza tym prowadzą sprzedaż dachówek, rynien, drzwi i wielu innych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która świadczy usługi dekarskie. Nikt nie chce trafić przecież na amatorów. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to skontaktujcie się z firmą www.top-dach.com.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2020, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to udać się do kogoś, kto zna dachy jak własną kieszeń. U mnie świetnie sprawdzili się fachowcy z https://www.solidnydekarz.pl/ . Dostałem namiar od znajomego. Szybko, sympatycznie i co ważne - z pozytywnym skutkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >