Klasyczne drewniane drzwi

« Powrót do artykułu: Klasyczne drewniane drzwi | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 października 2013, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam drewniane drzwi! Są znacznie masywniejsze a przede wszystkim bardziej eleganckie od jakiejś tam sklejki. Kupiłam ze dwa lata temu z Hanbudu w Krakowie i do tej pory nic się nie zepsulo ani nie wygieły... polecam luknać sobie na ta stronkę http://www.hanbud.com.pl/, duzy wybór drzwi i w ogóle firm z których korzystają :) w ogóle sam wybór przyprawia o ból glowy, wzory kolory itd.. No ale dobrze że dobrze trafiłam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2014, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają się mi drzwi drewniane tego typu jakie można obejrzeć na stronie eco-door.pl są to solidne drzwi z naturalnych surowców, wyglądają elegancko w każdym wnętrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2014, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem za drewnianymi drzwiami. Niektóre z nich są prawdziwą ozdobą mieszkania i zarazem jego atrakcyjną wizytówką. Najbardziej chyba podobają mi się drzwi z ciemniejszego drewna - są bardzo stylowe.


______________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2015, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś z was może polecić drzwi od www.muszynscy.pl ? zastanawiam sie nad kupnem, ale szczerze powiedziawszy, to nie wiem - nie znam zadnych opinii, moglby ktos pomoc?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2015, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam drzwi marki www.muszynscy.pl i według mnie są po prostu genialne :) nie tylko ładnie wyglądają, ale także sprawdzaja się podczas mrozów - to mega ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2015, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, te drzwi są naprawdę dobre. też się ku nim skłaniam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >