Klej do uszczelniania

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

14 października 2010, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki klej i jakiej firmy polecacie do uszczelniania elementów gwintowanych instalacji hydraulicznych itp.? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam się na takich materiałach ale wszyscy bardzo polecają Poxilinę w postaci uszczelniacza hydraulicznego. Nie wiem ile kosztuje ale możesz spróbować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2010, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbuj klejem akrylowym firmy Loxeal. Polecam! Dokładne opisy znajdziesz na www.kleje-loxeal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W Leroy Merlin na dziale farb są takie dobre uszczelniacze hydrauliczne. Niestety nie pamiętam już jak się nazywają. Spytasz doradcy to na pewno pokaże Ci o jakie chodzi. Jest to taka masa plastyczna do uszczelnień hydraulicznych. Ewentualnie możesz użyć taśmy do łączeń gwintowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2020, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To klejem mozna uszczelniac?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2020, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam masę uszczelniającą, chociaż zdarza mi się używać także sylikonów i taśm. Dobre produkty w świetnych cenach ma od firma WOROŃKO https://www.woronko-kleje.pl/Uszczelnianie+po wierzchni_g32193.htm, więc to od nich zawsze kupuję, polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2020, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Do uszczelniania elementów gwintowanych instalacji hydraulicznych itp. mogę polecić zdecydowanie klej anaerobowy firmy FlowMatik/Riegler lub taśmy PTFE. Te pierwsze rozwiązanie nie tylko uszczelni gwint, ale i również pozwoli zapobiec samoczynnym odkręcaniu się śrub! Sprawdza się szczególnie w miejscach, gdzie pojawiają się wibracje itp.! Drugie rozwiązanie jest tańsze, ale również bardzo efektywne! Świetnie sprawuje się przy instalacjach hydraulicznych! Przetestuj sam i oceń, które będzie dla Ciebie lepsze i daj nam znać :)!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >