Klimatyzacja

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

4 marca 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden z moich znajomych prowadzi przechowalnię warzyw i owoców, stąd jest konieczność instalacji urządzeń chłodniczych i budowy takiej sieci do klimatyzacji, aby zapewnić odpowiednią temperaturę. Z tego, co wiem to taką instalację robiła u nich firma www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl – właśnie ogarniają takie tematy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

nie tylko klimatyzacja poprawia jakosc zycia ale odpowiednia wentylacja dziala cuda. warto zainwestowac w odpowiedni projekt i urzadzenia a lepiej sie mieszka czy pracuje. u nas w biurze od niedawna mamy prawdziwa wentylacje a nie jakis pic na wodę od firmy http://www.klima-venta.pl/pl/oferta ktora zrobila kawał dobrej roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2015, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

dobra klimatyzacja zaprogramowana z glową nie bedzie zle wpływac na zdrowie. trzeba tylko wiedziec jak sie z nią obchodzic. my mamy sprzet od http://www.amparklima.pl/index.php/produkty i nie mozemy narzeckac.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiscie korzystałem z usług firmy www.pefra.com.pl podczas kupna i instalacji calego systemu i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoja klimatyzacje kupowalem tutaj www.a-tec.pl i jak na razie jest wszystko okej, do tego w razie czego maja serwis wiec się nie obawiam o nic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2015, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o systemy klimatyzacji i rekuperacji, to bez wątpienia Instal Technik jest jednym z liderów w branży. Poniżej przykładowe zdjęcie ze strony: http://instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i- klimatyzacja/

Ten post był edytowany przez grzes2kys dnia: 9 kwietnia 2015, 11:22
Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieję, ze piszę w dobrym temacie. Czy moglibyście wyjaśnić mi na czym polega rekuperacja?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2015, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Zykfryd napisał: Mam nadzieję, ze piszę w dobrym temacie. Czy moglibyście
wyjaśnić mi na czym polega rekuperacja?
Rekuperacja to inaczej ograniczenie strat ciepła, które spowodowane są wentylacją budynku. Szacuje się, że odpowiednio wykonana instalacja pozwala na zmniejszenie nawet do 80% energii potrzebnej do ogrzania nawiewanego powietrza. Rekuperator znajduje zastosowanie w systemach wentylacyjnych, w których możliwy jest odzysk ciepła z powietrza wywiewanego na zewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że tutaj jest trochę posiadaczy klimatyzacji w domu dlatego mam pytanie. Tyle się słyszy o jej złym wpływie na zdrowie (przeziębienia itp.). Faktycznie tak jest czy to tylko ciągle powielany mit? Zastanawiam się nad kupnem, a mam w domu małe dzieci i wolę się upewnić.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2015, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Problem może wystąpić, jeżeli będziemy za bardzo wychładzali nasze mieszkanie w porównaniu z temperaturą zewnętrzną.
Różnica nie powinna wynosić więcej niż 6 do 8 stopni Celsjusza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 110 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >