Klimatyzacja - jaką wybrać?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16  ▸

13 kwietnia 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś miałem okazję korzystać z usług firmy http://www.centrowent.com.pl/pl/. Zamówiłem u nich klimatyzację bez której nie da się żyć w lato.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam działam w branży instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych i niedawno zmieniałem hurtownię na Swatt. Wrażenia są jak na początek na duży plus. Terminowa dostawa, fachowe doradztwo no i to co najważniejsze – klasowe klimatyzatory bez przepłacania. Produkty wraz z opisami parametrów można sprawdzić na ich stronie swatt.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie sobie radzi z zaopatrzeniem jeśli chodzi o systemy klimatyzacyjne marka Swatt. Oni generalnie handlują też całą masą innych instalacji i nie powiem jak to wygląda przy solarach czy ogrzewaniu, ale klimatyzatory split mają bardzo wydajne. Jakościowo nie mam obiekcji. O parametrach dużo jest napisane na ich stronie swatt.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo klimatyzatorów ściennych zamówiłem przez ostatni rok z hurtowni Swatt – swatt.pl. Nie mam żadnych reklamacji, także powinny rzeczywiście dobrze działać u klientów. Co do samej hurtowni to obsługę mają na dobrym poziomie, nie oszukują na parametrach urządzeń, to co w opisie na stronie to rzeczywiście ma pokrycie w realu. Warto u nich sobie takich systemów poszukać, mają duży wybór i różne segmenty cenowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2017, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie ważne jest, żeby fachowiec dopasował mi klimatyzator do mojego mieszkania na poddaszu. Latem jest nie do wytrzymania. Pewnie nie każde urządzenie będzie w stanie schłodzić moje poddasze. Znalazłam mądrych doradców i najlepsze marki klimatyzatorów w http://www.klima-sort.pl/klimatyzatory

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2017, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybranie i montaż klimatyzacji to nie problem. Trzeba ją potem odpowiednio utrzymać i dbać o nią, aby służyła jak najdłużej. W tym celu trzeba znaleźć godny zaufania serwis urządzeń klimatyzujących. Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji można zamówić u alkonsystem.pl/oferta/serwis/, która każde tego typu zlecenie wykonuje niezwykle profesjonalnie i każdy klient jest po takim serwisie bardzo zadowolony ze swojej klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja niestety też szkodzi. Ja na przykład od razu się przeziębiam, tak już mam – wiec u mnie taka opcja po prostu odpada. Zdecydowanie lepiej rolety, a najlepiej markizy do okien pionowych właśnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2017, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wam też dobrą hurtownie klimatyzacyjną i wentylacyjną Centrowent http://www.centrowent.pl/ sam prowadzę firmę, robię montaże i właśnie tam wszystko kupuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie coś jest. Posiedzisz trochę to może cię złapać ból karku i pleców, poza tym wiadomo gardło siada. Dwa – wyjdziesz na słońce i paść można. Nie mówię, klima ma na pewno sporo zalet i jest wygodna. Warto jednak coś innego też mieć, np. na okna te markizy. Na przykład Fakro ma fajne, nie pamiętam jak się nazywają dokładnie. To są markizy do okien pionowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2017, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dobrymi fachowcami od klimatyzacji i wentylacji spotkałem się w tej firmie http://www.termopolice.com . Doradzili i pomogli ogarnąć wszystko w tej kwestii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 89

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >