Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

11 maja 2018, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaczynają się upalne dni, warto zastanowić się nad klimatyzacją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Naszą instalację klimatyzacyjną zawdzięczamy specjalistom z Vrg http://www.vrg-wentylacja.pl/ To za ich sprawą warunki pracy na terenie naszej hali stały się dużo przyjemniejsze ze względu na dużo niższą temperaturę. Pracownicy są bardzo zadowoleni z rozwiązania tego typu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2018, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klimatyzację w domu od dwóch lat i nie wyobrażam sobię żeby jej nie bylo. moja mam mieszka na 4 piętrze i za nic nie da się przekonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

oj ja tez nie wyobrażam sobie tego..... mamy klimatyzację i teraz już ja właćzamy bo na anszym poddaszu bez klimy jest chyba z35 stopni.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2018, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedźcie mi. Coś takiego jest na Empiku Online za 2 stówki - przenośna klima. Ale są też inne - za 4-5 razy więcej. Czy tak tani sprzęt może sobie poradzić z chłodzeniem całego mieszkania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2020, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach i rozglądacie się za porządną firmą zajmującą się klimatyzacją to polecam wam skontaktować się z http://progressklima.com.pl/ Sam mam klimatyzację od nich i mogę powiedzieć że świetnie się spisuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2020, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w firmie wentylację i klimatyzację realizowała firma JLM AIR COMFORT z Rzeszowa http://jlm.fr.pl/dla-przemyslu/. Bardzo fajnie i sprawnie zajęli się realizacją, działali starannie, ale wyrobili się w zakładanym czasie, bardzo profesjonalni, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2020, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że posiadanie klimatyzacji w domu to duże udogodnienie. Ja posiadam w mieszkaniu klimatyzator LG. Jest bezgłośny, wydajny i nowoczesny. Montażem i serwisem klimatyzacji zajmuje się firma www.everesti.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2020, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie chciałam, ale mąż się upierał. A teraz sobie życia bez tego nie wyobrażam, chodzi na okrągło. Mamy klimatyzatory SPLIT z Iguany

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2020, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie klimatyzacji woleliśmy powierzyć fachowcom. Za wykonanie odpowiadają www.sguard.pl , z kolei klimatyzacja doskonale nam służy. Co za jakość, od razu przyjemniejsze warunki!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 400 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >