Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

20 kwietnia 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fachowo prowadzą hurtownię Swatt. U nich poszukaj. Na stronie swatt.pl jest cała baza produktów. Można wentylatory dostać na dobrych warunkach, ale są też chłodnice, innego typu mniejsze akcesoria, także w zasadzie takie ABC z punktu widzenia potrzeb instalatora. Mam z nimi jak na razie dobre doświadczenia – dużo nie biorą, a produkty są lepszej klasy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na klimatyzator od Elektroluxa i myślę, ze to dobry wybór, bo jak na razie ten sprzęt jest niezawodny. Poza tym to urządzenie jest energooszczędne, ma funkcje usuwania wilgoci i tryb pracy nocnej. Ja sobie zamawiałem klimatyzator przez firmę Biernat http://klimatyzacja.szczecin.pl/, która ma spory wybór takich urządzeń dla domów i biur.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo klimatyzatorów ściennych zamówiłem przez ostatni rok z hurtowni Swatt – swatt.pl. Nie mam żadnych reklamacji, także powinny rzeczywiście dobrze działać u klientów. Co do samej hurtowni to obsługę mają na dobrym poziomie, nie oszukują na parametrach urządzeń, to co w opisie na stronie to rzeczywiście ma pokrycie w realu. Warto u nich sobie takich systemów poszukać, mają duży wybór i różne segmenty cenowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo jestem zadowolony z klimatyzatorów ściennych split z inwerterem 3,4 które zamawiam z hurtowni Swatt. Dobry, wygodny montaż, wydajność, długa trwałość. Na stronie swatt.pl są pokazane wszystkie urządzenia jakie mają w ofercie. Jest cała zakładka – klimatyzacja, tam można wszystko znaleźć. Na plus bym jeszcze wymienił fakt, że sprzęt jest faktycznie fizycznie dostępny a nie tylko pokazany na stronie, bo niestety w wielu hurtowniach online jest odwrotnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mieszkania pewnie najlepszy będzie jakiś mały ścienny. Tylko na które paramatry zwracać uwagę? Która będzie najwydajniejsza a jednocześnie najbardziej oszczędna? Da się to jakoś zmierzyć, obliczyć?

Ten post był edytowany przez pietrek34 dnia: 19 czerwca 2019, 10:11
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2017, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli, ktoś jest zainteresowany kupnem klimatyzacji albo wentylacji to warto zgłosić sie do nich https://www.klimacentrum.pl/, doradza jaką firmę wybrać, zamontują a w razie czego oferują serwis.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2017, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

w mojej firmie mamy takie klimatyzatory http://www.climapolska.com.pl/klimatyzatory-l g/ i naprawdę są niezawodne. LG ogólnie to bardzo dobra firma, wiadomo nie robią tylko klimatyzatorów a jest grono osób ktore twierdzą, że najlepiej kupować producentów, ktorzy tylko tym się zajmują :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór klimatyzacji uzależniony jest od kilku czynników,w tym przede wszystkim od tego czy chcemy zamontować ją w domu czy w burze lub sklepie, warto podać szczegóły i chętnie pomożemy ponieważ właśnie w tym się specjalizujemy.

www.Gree.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę Ci polecić klimatyzatory Daikina. Kiedyś byłem sceptycznie nastawiony jednak od 3 lat nie mam z nimi najmniejszego problemu. Namówili mnie kiedyś w jednej firmie pod Warszawą, twierdząc, że LG czy Mitsubishi produkuje wszystko, a Daikin specjalizuje się tylko w klimatyzacji. Co prawda była różnica w cenie, aczkolwiek do tej pory nic się nie dzieję z jednostkami. Jak dobrze pamiętam to jest chyba adres tej firmy hakom

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klimatyzator firmy samsung i jestem zadowolony. Korzystam już kilka lat i poza standardowym serwisowaniem nic się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >