Kocioł

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 czerwca 2011, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, kolega mnie prosił żebym pozbierał opinię na temat kotła Merkury firmy Zębiec. Kończy budowę domu i planuję kupić właśnie ten kocioł. Jak myślicie sprawdzi się na 160 metrów kwadratowych? Dom będzie ocieplony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2011, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Może niech najpierw zajrzy do specyfikacji Merkurego i doczyta, czy ma wszystko, czego potrzebuje http://www.zebiec.com.pl/pl/kotly-co/linia-supernova/merkury

Jeśli się zdecyduje to śmiało, bo to dobre kotły. Dla pewności może jeszcze wklepać oczekiwania w konfigurator Zębca na jakikolciol.pl i na pewno odezwie się do niego ktoś ze specjalistów, a Ci na pewno nie zostawią go bez fachowej pomocy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2011, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nie słyszałam o tej firmie ,natomiast sama kupiłam dwa lata temu kocioł Witkowskiego .Możesz sobie wejść na stronę i się dowiedzieć tego ,czego potrzebujesz http://www.kotly-witkowski.pl/ . Trochę czasu minęło i działa bez zarzutów.Ja kupiłam kocioł z podajnikiem tłokowym EKW-RAPS PLUS .Ale są też inne rodzaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam opinię Michau że zarówno Merkury jak i pozostałe kotły tej firmy są dobrymi kotłami. Są wykonane z dobrej stali i są bardzo wytrzymałe. Jeśli chodzi o kocioł Merkury to chyba najlepszy jaki mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2011, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szerze mówiąc też brałem ten kocioł Zębca pod uwagę ale wybrałem KP. Chodziło mi o kwestie finansową. Mam nadzieję że inwestycja nie poszła na marne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2012, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie Merkury do ciekawy kocioł jednka daleko mu do Tekla Draco Duo (którego jest jak sie wydaje odpowiednikiem). Zresztą na poniższej stronie można je porównać i samemu wyrobić sobie opinię:



Tekla Draco Duo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2012, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Wątek odkopany po pół roku, nieźle. Moderatorzy śpią. Zalatuje reklamą jak cholera. Zresztą nie tylko ostatni post, a większość. Słaby ten marketing.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Merkury należy bardziej popularnych kotłów na rynku ze względu na jakość, konstrukcję, sterowanie. Różni się on od modelu KP przede wszystkim tym, że posiada inny układ odprowadzania spalin oraz ma dodatkowy ruszt wodny.
Minusem jednak jest wysoka cena (od lipca będzie jeszcze wyższa). Alternatywą dla Zębca może być np. Galmet. Konstrukcyjnie b.podobny, sterowanie też.
Ceny i rodzaje: http://megastore.pl/5313,5190,5245,Urzadzenia-i-systemy-grze wcze_Kotly-na-paliwo-stale.html

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka dobrych kotłów w atrakcyjnych cenach,to zapraszam także do nas www.Kociol.net mamy szeroki wybór i chętnie doradzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2012, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Spamujecie strasznie fora. Czy kotły waszej produkcji są równie mierne co wasz marketing ???

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >