Kocioł

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

12 września 2012, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno są jeszcze gorsze niż ich marketing

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem Kotlo www.kotlostal.com.pl i jestem bardzo zadowolony, wiec polecam wszystkim

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2015, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

w http://www.luskar.pl/ Kraków mają w ofercie mnóstwo rodzajów kotłów, można dokładnie się zastanowić zanim wybierze się konkretny model

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,że wybór kotła nigdy nie jest prostym zadanie,ale też zależy on od kilku czynników przez pryzmat których decydujemy sie na daną moc kotła i pozostałe aspekty. Od tego właśnie jesteś,my na forum aby pomóc i doradzić,kotłami zajmujemy się na co dzień.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2016, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam piec co ze sklepu Stefaniaka w Pleszewie http://www.stefaniak.pl/. jeśli nie bardzo się na tym znacie, to warto wybrać się do tego sklepu, to chętnie doradzają i pochodzą bardzo indywidualnie do każdego klienta. Ta firma ma wszelkie certyfikaty i świadczą też usługi serwisowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z was zdecydował się do domu na nowoczesny system grzewczy, który nie korzysta z paliw stałych?
Wprowadzane są teraz liczne ograniczania w spalaniu paliw - przykład to Kraków. W nowobudowanych obiektach przyszłościowym rozwiązaniem będzie system oparty na gazie - gazowe kotły kondensacyjny, lub pompy ciepła - ekologiczne i bezobsługowe. Czy ktoś z Was jest może zainteresowany takimi urządzeniami jak i całymi systemami? Służę pomocą!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkujemy pompę ciepła A-PIC od prawie 3 lat. Rachunki za ogrzewanie niższe o połowę w porównaniu do ogrzewania centralnego na gaz. W domu panuje temperatura 22-23 stopnie, tak więc jest optymalnie. Nie wróciłbym do ogrzewania gazowego, ani tym bardziej węglowego za nic w świecie!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych z kotłami, instalacjami systemów CO to warto zerknąć na www.Kotly-Oksana.pl gdzie wybór jest bardzo szeroki, a do tego dochodzi fachowa obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze sklepów z częściami i kotłami to jeszcze godny polecenia ten jest http://www.sklep-witkowski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia wyboru kotła, czy wątek jest w dalszym ciągu aktualny? Jeżeli tak to pochwal się koniecznie na jaki model ostatecznie padł wybór, a jeśli nie to warto sprawdzić nasze modele Kotly-Kowalew.pl w razie pytań służymy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >