Kocioł

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 września 2018, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

webpage her explanation
take a look at the site here look at this now
over here read review

Click Here Read More Here
the original source discover this info here
additional hints online

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2018, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę się zastanawiałem nad odpowiednim systemem grzewczym do swojego domu. W końcu zdecydowałem się na pompę ciepła. Trafiłem na ofertę firmy www.viessmann.poznan.pl z Poznania. Oferują wiele ciekawych i nowoczesnych rozwiązań grzewczych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2018, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zakup kotła wieloolejowego. Sam zakupiłem taki kocioł od firmy www.tec.com.pl Tego typu kotły są ekologiczne w użytkowaniu i dają bardzo dużo ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2018, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na kotły na ekogroszek? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem od https://www.parex-kotly.com.pl, ale nigdy nie korzystałem z takiego rodzaju paliwa.

Ten post był edytowany przez Filip32 dnia: 28 marca 2019, 08:54
Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2018, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Filip32 zwróć uwagę na certyfikaty, które posiadają. Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń ale zastanów się również nad doborem odpowiedniego ekogroszku bo to ma kluczowe znaczenie. Ja osobiście mogę z czystym sumieniem polecić węgiel od firmy Kolombus [url], jest co prawda dość drogi ale jak policzy się zużycie dobowe i ciepło, które daje to wychodzi podobnie jak paliwa średniej / słabej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2018, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre i kaloryczne paliwo- czy to węgiel, ekogroszek czy pellet to podstawowa kwestia a poza tym warto wybrać też odpowiedni kocioł, akurat pod tym względem służymy radą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2018, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł od tego dystrybutora http://www.gizex.com.pl/.Firma oferuję także nagrzewnice powietrza przeznaczone do suszarń oraz kurników – zarówno istniejących jak i nowo budowanych. Firma wykonuję również inwestycję na terenie całego kraju i Europy.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2018, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalując ogrzewanie węglowe, warto pomyśleć o zasobniku buforowym do kotła klasy 5. Nie jest to element obowiązkowy, ale jak przeczytałem tutaj http://kotly-klasy-5.pl/zbiornik-buforowy-do- kotla-czy-warto.html, może dodatkowo poprawić parametry jego pracy. Inwestycja może i nieco kosztuje, ale z czasem powinna przynieść oszczędności.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą kotłów. Ja mam kocioł na ekogroszek z automatycznym podajnikiem i jestem z niego bardzo zadowolony. Kocioł zakupiłem od firmy www.stefaniak.pl i wam też ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasz kocioł zawdzięczamy firmie Kotły Jańczak https://kotly-janczak.pl/ Postawiliśmy na urządzenia ekologiczne 5 klasy, napędzane ekogroszkiem. W należyty sposób kocioł ogrzewa budynek.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >