Kocioł na ekogroszek i węgiel(drewno)

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2011, 01:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zapoznałem się z kotlami Cichewicz na Akademii Fuego, było super i naprawde fachowo ! Szkoda, że nie ma zdjęć na profilu:

]http://www.facebook.com/pages/Fuego/120766577983791?sk=app_ 7146470109

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2012, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
w zeszłym roku wymieniłem swój piec "wszystko palny" na kocioł kmb-rp plus z podajnikiem ślimakowym. Powiem że spisuje się bardzo dobrze, duży plus dla podajników że nie muszę biegać do niego co chwilę. Co do samego kotła to solidnie wykonany z grubej blachy, posiada sterownik oraz kilka zabezpieczeń i czujników. A ruszt wodny pozwala palić drewnem węglem brunatnym czy brykietem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2012, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kocioł Ekowittu, Optymal. sprawdza się nieźle, ma miarkownik ciągu, więc z trzymaniem ustawionej temperatury nie ma problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2013, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam z piecbudu kj g (eko groszek, normalny węgiel i drewno), sprawdza się bardzo dobrze (domek jednorodzinny pow 130mkw).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Też użytkuję kocioł Piecbudu, mam model KJ MP - do tej pory nie było z nim żadnego problemu, oby tak dalej. Temp na piecu trzyma się długo, piec jest z podajnikiem, więc wymaga naprawdę minimalnego nakładu pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2013, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakby ktoś potrzebował dobry węgiel, to tutaj można dostać w rozsądnej cenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2013, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotły węglowe i nie tylko znajdziecie takze u nas na www.PieceMans.pl miła i profesjonalna obsługa zawsze chętnie doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2013, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja chwalę sobie Piecbud, od lat siedemdziesiątych robią kotły i znają się na rzeczy, sam mam od paru ładnych lat i jeszcze nie było potrzeby serwisowania. i wszystkopalny, pellety, drewno, węgiel, groszek.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotły w atrakcyjnych cenach i solidnej jakości znajdziecie również na www.Kociol.net zapraszam serdecznie i służę pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś podpowie mi jaki trzeba mieć piec na ogrzewanie domu pelletem? Można jakoś przerobić piec węglowy pod te pellety?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >