Kocioł gazowy ogrzeje dom?

« Powrót do artykułu: Kocioł gazowy ogrzeje dom? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 marca 2017, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na etapie kontaktu z amerigasem warto podpytać o szczegóły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Z hurtownią Swatt mam pozytywne doświadczenia, także ich mogę ewentualnie podpowiadać. Nie wiem jak w przypadku innych systemów, ale kotły gazowe mają bardzo wydajne. Prowadzę działalność instalacyjną i u nich mi się opłaca kupować też ze względu na różne rabaty dla firm i dość dobrze pomyślany program lojalnościowy. Na stronie swatt.pl jest cała oferta, kotły są całkiem przyzwoicie rozpisane, a jak ktoś ma wątpliwości co do instalacji to najlepiej do nich napisać albo zadzwonić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

My też mamy instalację gazową, ale grzejemy gazem LPG. Nasz dostawca Amerigas wydzierżawił nam zbiornik na 2700 litrów i jesteśmy zaskoczeni, że na tak długo nam wystarcza taka ilość. Podobno to najlepszej jakości propan, więc może jakość ma tu dużo...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem kocioł gazowy spokojnie ogrzeje dom, pod warunkiem iż wybierzemy jego odpowiednią moc oraz model. Na Auroks.pl będziemy w stanie pomóc i doradzić w tej kwestii, warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno, sąsiad ma ogrzewanie gazowe, więc się sprawdza w jakiś tam sposób na pewno. Ale z tego co słyszałem bardziej wydajny jest gaz LPG, podobno bardziej kaloryczny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze się sprawdza, ale trzeba jednak kupić sprzęt dobrej jakości. Tu ona ma ogromne znaczenie. Byle co, to strata pieniędzy po prostu. Ja mam dobre doświadczenia z http://ekogren.pl/ teraz mają jeszcze wiosenne promocje. warto skorzystać

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości kotły gazowe sprzedaje Swatt na swojej stronie swatt.pl. Znam hurtownię już jakiś rok i jeszcze mi problemów z dostawami nie robili. Sprawna dostawa, towar zawsze zabezpieczony na czas transportu tak żeby nic po drodze się nie uszkodziło. Poza kotłami sprzedają też wszystkie części podłączeniowe także za jednym zamachem mogę całościowe zaopatrzenie zrobić bez domawiania różnych mniejszych elementów gdzie indziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2017, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że świetnie się sprawdzają te kotły http://ekogren.pl/ zarówno pod względem jakości, jak i cen bardzo je mogę polecić. U mnie sprawdza się naprawde bardzo dobrze kocioł na pellet

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dwa lata temu założyłam razem z mężem kotłownię gazową http://instaltechnik.pl/poradnik/rozdzial-i-o grzewanie-zrodlo-ciepla/ na olej opałowy. Dom był równomiernie nagrzany, nie przegrzany. Jestem zadowolona z tej instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto przemyśleć każde rozwiązanie, dlatego mam jeszcze na oku kotły pelletowe. Bardzo ekologiczne i praktyczne przy czym w ogóle nie czuje się ich po kieszeni nawet w najmroźniejsze dni. Zobacz sobie http://pellux.pl/dlaczego-pellux/. Lepiej sprawdzić wszystkie dostępne opcje zamiast płakać, że wybrało się źle.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >