Kocioł gazowy ogrzeje dom?

« Powrót do artykułu: Kocioł gazowy ogrzeje dom? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

12 lipca 2017, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno powiedzieć czy kocioł gazowy ogrzeje cały dom, natomiast jeżeli dobierzesz jego odpowiednią moc grzewcza, to z pewnością tak. Akurat kotłami zajmujemy się na co dzień, zobacz na Tchsystem.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bardzo dobre zdanie o piecach od producenta www.pleszewskiekotly.pl. Warto odwiedzić ich stronę i się przekonać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiscie, ze ogrzeja! Zalecam zainteresować się ofertą kotłów z http://kotlynalata.pl - spelnili wszelkie moje oczekiwania, a dom ogrzali tak jak sobie tego zyczylem. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz kiedy zaczyna się jesień, możemy też liczyć jeszcze na ciekawe rabaty i promocje w sklepach internetowych na wybrane modele kotłów, warto o tym pamiętać :)

Tchsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zdecydowaliście się na kocioł gazowy to pamiętajcie by o niego dbać. Dbanie o kocioł gazowy zaoszczędzi wam kłopotów w przyszłości. Polecam wam firmę www.v-serwis.pl zajmującą się serwisowaniem między innymi kotłów gazowych. Mają dobre ceny i znają się na zawodzie, który wykonują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie fajnego kotła do domu to mogę wam polecić stronę www.tec.com.pl Oferują tam wieloolejowe kotły Fornax. Kotły te mają wiele zalet. Największą ich zaletą jest chyba nieduży rozmiar jaki posiadają. To ułatwia ich wstawienie do domu i znalezienie odpowiedniej ilości miejsca na kocioł.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł gazowy jak najbardziej jest w stanie ogrzać cały dom, pod warunkiem że będzie miał odpowiednią moc oraz będzie wydajny, akurat tutaj nie widzę żadnego problemu.

Rus-Stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko ogrzeje dom, ale nawet dostarczy ci ciepłej wody użytkowej. Kwestia tylko prawidłowego doboru mocy i rodzaju kotła. Zajrzyj na stronę http://termet.com.pl/, tam możesz popatrzeć, jakie są różne kotły i na pewno wybierzesz coś, co będzie ci pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zakupie kotłów gazowych, warto pomyśleć o ich późniejszym serwisowaniu i ewentualnych naprawach. Od siebie mogę wam polecić firmę www.v-serwis.pl, która zajmuje się serwisowaniem i naprawą kotłów gazowych oraz innych instalacji grzewczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Także posiadam kocioł c.o. na eko-groszek i uważam że to świetne rozwiązanie i jak najbardziej jest w stanie ogrzać dom. Kocioł zamawiałem od firmy www.orstal.cze.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >