Kocioł na ekogroszek i węgiel(drewno)

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

8 grudnia 2016, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to najlepszym dostawcą ekogroszku jest http://sklep.weglosmyk.pl/. Ceny są bardzo dobre, a sam ekogroszek jest naprawdę wysokokaloryczny i dobrze ogrzewa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2016, 13:34

Skoro mowa o dobrych i sprawdzonych dostawcach ekogroszku, to polecam zwrócić uwagę także na Smarttrans.net.pl - lidera dostawcy węgla i ekogroszku na Śląsku, w razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2016, 16:42

U nas jest kocioł z podajnikiem ślimakowym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Duzy wybór solidnych kotłów ma firma Stefaniak http://www.stefaniak.pl/. Oferują bezpieczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 14:03

Dostawca swoja droga, natomiast w wątku skupiamy się na doradzeniu odpowiedniego kotła który spełni oczekiwani autora. Zerknij na nasza stronę Kotly-Kowalew.pl gdzie chętnie pomożemy podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 21:25

Jeżeli już to taki w którym można palić i eko groszkiem i drewnem. Węgla w ogóle nie warto ruszać bo to może i tanie ale niezdrowe jak cholera. Ja mam taki z podajnikiem Krzaczka i jestem zadowolony. Dziadek ma swoje lata a ładnie chodzi i nie ma problemu z awariami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2017, 11:36

A jaki model dokładnie posiadasz? Bo tak jak pisałem powyżej- kotły z podajnikiem w rozsądnych cenach można znaleźć także u nas, w dalszym ciągu służymy swoją pomocą i radą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• doprowadzenie wody ze studni do domu? Liczba postów: 46 Grupa: Robimy inst... I jak kwestia przyłącza,udało się zrealizować projekt czy w dalszym ciągu się nad tym zastanawiasz? Bo wszystkie niezbędne akcesoria,materiały znajdziesz na Hy...
  • Jaki hydrofor? Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Polecam pompy ominigena. Są to bardzo dobre zestawy hydroforowe ze zbiornikami. Ceny też nie są zbytnio wygórowane.
  • Jaki hydrofor wybrać? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy inst... Znawcy sugerują, że przy tak licznej rodzinie, zaden mały hydrofor, poniżej 100 litrów jest niewydajny. Najlepiej więc 200.
  • Jaki piec kupić? Liczba postów: 175 Grupa: Robimy inst... Niestety, ale w dalszym ciągu nie znamy budżetu autora a to jednak mimo wszystko jest wg mnie kluczowe ( poza powierzchnią grzewczą domu), podczas wyboru odpowi...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 237 Grupa: Robimy inst... Coś mi się wydaje, że hurtownia ledwo plącze. Co post to reklama. Ciekawe czy portal budnet.pl na tym zarabia, bo jeżeli nie, to mają kasy jak lodu!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 23921 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >