Kocioł na ekogroszek i węgiel(drewno)

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 sierpnia 2010, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, szukam sprawdzonego kotła z podajnikiem na ekogroszek ale takiego żebym mogł palić w nim też normalnym węglem i drewnem (o mocy 20 kW). Kotły jakiej firmy polecacie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2010, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam właśnie taki kocioł z podajnikiem i rusztem wodnym na węgiel lub drewno. Kocioł spisuje się wzorowo - nie mam z nim żadnych problemów. Swój kocioł kupiłem z firmy gizex, model Beta 20. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2010, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A mozesz trochę więcej napisać na temat tego kotła ?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

to wpisz sobie w wyszukiwarce gizex i tam na stronie będziesz miał szczegółowy opis

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2010, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotły wszystko palne są fajnym rozwiązaniem. Ja taki właśnie posiadam. Wczesną jesienią i wiosną przepalam na noc drewnem i wystarczy a w sezonie zimowym piec chodzi na ekogroszku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2011, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No i przy wachaniach cen opału nie jesteśmy skazani na jeden rodzaj paliwa

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy doborze kotła może pomóc http://www.jakikociol.pl/ . Ważne by wpisać nr telefonu by specjalista mógł się skontaktować.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:58
Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A Ty z niego korzystałeś? Jak wrażenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałem i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jak dla mnie firma Zębiec traktuje bardzo poważnie każdego klienta. Bo ja i parę innych osób jakie znam co korzystały z konfiguratora jesteśmy zadowoleni z kotłów jakie nam doradzono.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam Cichewicza i jestem bardzo bardzo zadowolony..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >