Kocioł, piec do 4000 zł

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 sierpnia 2010, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej marki piece do tej kwoty można kupić by być zadowolonym?

Jakiś konkretny model poproszę jeśli jest taka opcja, niestety wymiana większości staroci następuje u mnie w tym roku i kapitał mam ograniczony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Miło by było jak bym jeszcze wiedział na co potrzebujesz tego pieca tzn na jaki typ ogrzewania, bo jest ogrzewanie olejowe, eko groszek, itd. to bardzo bym poprosił o podanie rodzaju :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to aktualnie zależy odemnie co wybiorę bo jestem przed robieniem instalacji. A które z tych paliw Pan poleca?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2010, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja moge powiedzieć, osobiście żeby napewno zrezygnować z eko groszku mi bynajmniej nie odpowieda, i spotykając się z naprawdę wieloma opiniami większość ludzi drogim kosztem rezygnuje z tego ogrzewania, ja polecam tradycyjnie kocioł węglowy zasypowy, co do tego rodzaju kotłów to chętnie przekieruje Pana na stronę
http://www.budkompleks.com/kotly/weglowe/zasy powe.html?SID=299f9657b93397d9b1d22fb349418a59&price_kociol_ zakres=86
One są właśnie w takiej granicy 3000 - 4000 tys.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

4 tysiące to trochę mało na dobry kocioł. Może coś od Zębca z linii tradycyjnej znajdzie się jakiś kocioł do 4 tysięcy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2011, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no za 4 tysiące cieżko znaleźć dobry kocioł na ekogroszek z dobrym sterownikiem itp Pewnie będziesz skazany na zwykły kocioł zasypowy. Ja mam kocioł na ekogroszek z dodatkowym rusztem na węgiel i drewno, który i tak był stosunkowo tani ale kosztował mnie 6000.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze pytanie jakie powinno paść to na jaką powierzchnię ma być ten piec. Do 120 m2 wystarczy kocioł o mocy grzewczej do 14 KW i taki piec bez problemu za 4000 można kupić. Kocioł miałowy z rusztem wodnym EKO-KWRW 15k W ELEKTROMET kosztuje niecałe 3800 zł. Zobaczcie sobie , ja sobie bardzo chwalę te kotły.


Brakuje mu tylko podajnika, ale przy tej powierzchni myślę, że nie jest to wielki kłopot. Paliwo podstawowe: węgiel kamienny sortyment orzech, groszek, miał. Zastępczo można palić węglem brunatnym i drewnem. Stałopalność przy mocy maksymalnej:
do 8,5 godz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że 4 tys to trochę mało. Ale może faktycznie spróbuj zagadać w Zębcu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A "Tomaszowa" posiada jakiś kocioł Zębca? Jak tak to jak się sprawuję i jakiej serii? Żałujesz zakupu czy przeciwnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2011, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam znalazłem Zębece duzo taniej niż gdzie indziej. Pytaem czy to nie jakieś ze zwrotów ale sa nowe i zgwarancją, cena super:

http://www.fuego.pl/1988_ZEBIEC_KWP_21_kW.htm l

przekreślone 4300 a do kupienia za 3300

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >