Kolor farby

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 listopada 2011, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

I te tapety i farby z fluggera braliście tak?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2011, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

moze glupie ptanie, ale jak to jest z probkami? walnie sie to na sciane ale przeciez niektore farby maja lepsze inne gorsze krycie. To sie kazdorazowo zamalowuje na bialo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2011, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

próbkę walisz w miejscu niewidocznym za bardzo....jakub zawadzki, tak farby i tapety z Flugger'a

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2011, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

przeciez nie malujesz na probe calej sciany tylko pewien fragment gdzie swiatlo dobrze pada (nie zawsze w jakims rogu) a jezeli okaze sie ze nie pokryjesz tego miejsca innym kolorem zrobisz tak aby zabezpieczyc te miejsce odpowiednio - gruntujac itd itp

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra w swoim pokoju ma identycznie czerwone ściany i... żółty sufit, przez myśl mi nie przeszło że to może się tak przytulnie i ciepło komponować, co do próbek ja zawsze pod parapetem robię próbę :D albo przy grzejniku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2011, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurcze ja już się nie wypowiadam na temat żółtego i czerwonego, bo byłem sceptyczny do samego czerwonego a teraz mi się podoba w miarę.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

czerwony tak, ale w połączeniu z żołtym musi wyglądać co najmniej dziko! flugger teraz porządnie macie zrobione co?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj ja to bym była ostrożna przy łączeniu czerwonego z żółtym. Jeśli dałabym coś czerwonego to raczej w połączeniu z jakiś spokojnym, stonowanym kolorem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czerwony z żółtym w ogóle mi się nie widzi, w żadnym połączeniu. Zdecydowanie lepiej postawić na jeden kolor na przykład. Jestem właśnie po malowaniu dwóch pokoi: w salonie zdecydowałem się na Lniany Nefryt, a w sypialni delikatniej – Kocie Oko. Mam zaufanie do Magnata, bo to farby z którymi nie ma kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie! Bardzo mi się podoba!!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >