Kolor dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

22 września 2014, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

przyznam odcienie kolorów firmy Creaton naprawdę prezentują się świetnie, przynajmniej na zdjęciach ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaka jest ich mnogosc ;) kazdy moze znalezc cos dla siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

rzeczywiście obejrzałem sporo dachów pokrytych dachówkami firmy Creaton - muszę stwierdzić super kolory!! - polecam obejrzeć, można nawet znaleźć pare foteki na innych forach ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2014, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie mnogość kolorów ma każda szanująca się firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2014, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

to fakt!! ...ja mogę się wypowiedzieć tylko o dachówkach z Creatona, bo na żywo tylko te udało mi się zobaczyć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2014, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja trochę widziałem i większość teraz wygląda podobnie dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2014, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

to jeszcze zależy od dekarza :P jak będzie wyglądał dach... ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

mi osobiście podoba się dachówka w kolorze czarnym i to takim głębokim, a najelpiej tez glazurowana. widzieliście może coś takiego w ofercie creatona skoro już o nim mowa?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To duża racja, bardzo dużo zależy od dekarza, tylko o nich trudno.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

dlaczego o nich trudno?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >