Kolorowe gniazda i włączniki

« Powrót do artykułu: Kolorowe gniazda i włączniki | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 lipca 2017, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam na swoim koncie 2 wykończone od podstaw mieszkania i dom teraz. Za każdym razem używałem osprzętu z Ospela. Wszystkie te wykończenia były na przestrzeni ok 7 lat. Przez ten czas produkty cenowo wyglądały podobnie, za każdym razem nowe kolekcje wchodziły i nie spadła jakość Ospela i za to w sumie należy najbardziej pochwalić tę markę. Ja jestem zdania, że w przypadku osprzętu elektrycznego najważniejsza jest solidność, jakość i bezpieczeństwo. Wygląd wiadomo, że to dodatkowy plus :) Wystrojem zajmowała się raczej moja żona, ja szukałem dobrych jakościowo produktów i materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do kolorowych gniazdek oraz włączników, to nie uważam tego za jakiś priorytet, może być to spokojnie uniwersalna kolorystyka bo najważniejsze jest to aby były one solidne, dobrej jakości. Tym powinniśmy się sugerować podczas zakupu.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2017, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

szymall , pewnie ,ze jakosć i bezpieczeństwo sa najważniejsze . Mam z ospela gniazdka, właczniki a takze przedłużacz .co do wzornictwa , to nikt nie ma tak bogatego jak Ospel

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak mi żona pokzała te wszystkie serie z Ospela to byłem w lekkim szoku, aż tyle tego jest. Ale muszę przyznać, że rzeczywiście fajne te serie, jest w czym wybierać, pasują do nowoczesnych wnętrz. Ja z Ospela mam gniazdka, włączniki i na razie nam bez zarzutu działają i się sprawują. Ale nie napiszę jakie serie bo nie pamiętam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sonata Prestige ;) Jedna z najlepszych kolekcji z ospela ;) I stara sonata nowe srebro ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda Gresja Sonata prestige z Ospela świetnie wygląda. Idealnie pasuje do nowoczesnego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel ma super te kolorowe włączniki. Jak robiliśmy remont, to każde z dzieci wybrało sobie własną ramkę pod kolor pokoju ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowe gniazdka i włączniki to zawsze dodatkowy smaczek oraz ozdoba w naszym domu, więc jeżeli tylko mamy okazję je kupić- czemu nie, uważam że będą się bardzo ciekawie prezentować. Orientuje się ktoś w kwestii ceny?

www.Glassart.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Gniazdka z ospela nie sa drogie , są w przystępnych cenach i mega dobre jakościowo . W dodatku mają mnóstwo kolekcji wiec jest w czym wybierać

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2017, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z ospela są naprawdę bardzo porządne gniazka i włączniki. Kolekcji dużo dla mnie to aż za dużo, bo nie mogłam zdecydować się jaką kolekcję wybrać do salonu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >