Kolorowe gniazda i włączniki

« Powrót do artykułu: Kolorowe gniazda i włączniki | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

29 kwietnia 2018, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie w kwestii jakości, wykonania i wyglądu wygrywa osprzęt od Ospela. i nie ma problemu z montażem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2018, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Z ospela są bardzo fajne gniazdka czy włączniki. Bardzo mnie urzekły przede wszystkim te kolorowe ramki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2018, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie szukam nowych gniazdek. Zawsze u mnie w domu był Ospel ;)mam tez od nich system zdalnego sterowania ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2018, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Gniazdka i włączniki najlepiej kupić z Ospela. Mam je w salonie, kuchni, łazience oraz w pokoju dzieci. Z mojej strony bardzo polecam bo przede wszystkim sa bezpieczne. A po drugie, jakość wykonania jest bardzo dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja własnie jestem w trakcie remontu i będę chyba tez kupowała gniazdka z ospela. Z tegj firmy mam akurat już zainstalowany system zdalnego sterowania presto ;) Moge sterować ogrzewaniem nawet ze smartfona;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2019, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolory myślę, że jednak szybko mogą się znudzić, ale jak kto woli ;) Ja w domu planuję mieć klasyczne białe włączniki. Tutaj https://interblue.pl/ przeglądam sobie już różne typy. Chcę zamówić też takie klasyczne meblowe do kuchni tak z czterema kontaktami gdzieś, żeby łatwo było korzystać ze sprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, ma to sens. W końcu skoro można dzisiaj wykorzystać takie możliwości, to czemu tego nie zrobić? My też od jakiegoś czasu zwracamy szczególną uwagę na dodatki i elementy wykończeniowe Wiele osób nie ma świadomości, że to one decyzują w dużej mierze o efekcie końcowym. Jeśli chodzi o włączniki, powinniście sprawdzić szklany panel z https://www.kingled.pl/livolo-wlaczniki-dotyk owe/702-62-podwojny-czarny-panel-szklany-livolo.html. Nie znam osoby, której by się on nie spodobał.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2020, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam mieć pamiętam kolorowe włączniki ale w końcu powiem Wam, zdecydowałam się na inne a dokladniej na srerbne ściemniacze z ospela ;) I pięknie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2020, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo duży wybór jest z Ospela. Co jakiś czas wychodza nowe kolekcje więc każdy znajdzie cos dla siebie. Bardzo duzo rzeczy udostępniają na profilu u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2021, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel ma najlepszą ofertę jesli chodzi o gniazdka i właczniki. Poza tym ma teraz wejście do gniazda USB ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 369

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >