Kolorowe gniazda i włączniki

« Powrót do artykułu: Kolorowe gniazda i włączniki | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 maja 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sklepy www, jest dużo większy wybór I do tego po prostu taniej. Ja dzięki zakupom w http://supervolt.pl/ na samej elektryce zaoszczędziłęm dość pokaźne pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2016, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba szkać po fajnych sklepach np. http://supervolt.pl/ wtedy jest szansa na kupienie czegoś eleganckiego, no i nie oszukujmy się, praktycznego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2016, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kolorowe właczniki tzn z kolorową ramką z ospela , włącznik jest biały a ramka wokól niego turkusowa idealnie pasuje do ściany w pokoju u dzieci oraz gniazdka i włączniki w kolorze antracytu równiez z ospela ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2016, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje włączniki również zostały wyprodukowane przez firmę "OSPEL" i z ręką na sercu mogę je polecić - prezentują się świetnie i działają bez zarzutu ^^.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam kolor gniazdek i włączników to poboczna kwestia, polecam bardziej nastawić się na to aby kupić coś naprawdę dobrego i trwałego o wysokiej jakości jeżeli mowa o osprzęcie elektrycznym.

www.Bhp-serwis13.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2016, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel ma fajne kolorowe włączniki, duży wybór kolorów jest. My takie włączniki kupiliśmy do dziecięcych pokoi. Montaż prosty, a zawsze w kwestiach dekoracji to plus!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne, wyprodukowane przez "OSPEL-a" - są świetne!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel ma taką serię włączników Karo - mają ramki w różnych kolorach. Można też sam włacznik miec kolorowy jak kto woli. Wybor maja duzy, popatrz sobie. Dla mnie to najfajniejsze właczniki jakie sa na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem również sama kolorystyka włączników czy gniazdek nie jest aż tak istotna, bardziej postarajmy się zwrócić uwagę na jakość danego osprzętu instalacji elektrycznej, to powinno być decydującym czynnikiem podczas wyboru.


www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam sderię Karo z Ospela - najpierw kupiłam do pokoju córki a teraz wymieniłam w salonie i w dwoch pokojach jeszcze. Fajnie to wygląda, porządne włączniki i w dobrej cenie. Można fajnie łaczyć z wystrojem pokoju i kolorami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >