Kolory w średnim pokoju

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

26 lipca 2017, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki byłby waszym zdaniem dobry kolor ścian do średniego pokoju..? Lubię bardziej takie stonowane kolory. Teraz aktualnie mam żółto-zielony kolor ścian bardzo mi przeszkadza nie dość że widać na niej każde zadrapanie że tak powiem to nie pasuje do mnie. Tata wybierał te kolory 4 lata temu. Mieszkam w jednym pokoju z młodszym rodzeństwem. Chcę ten pokój jakoś odnowić. Nie chce żeby było w nim tak jasno. Macie jakieś pomysły..?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2017, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym pomysłem byłoby zestawienie dwóch odcieni: jasny z o kilka tonów ciemniejszym. Dzięki temu nie będzie ani za jasno ani za ciemno. Za to ciekawie i z charakterem! Nie chcesz różu, zieleni, pomarańczy i fioletu… Co powiesz na szarość? Atlasowy grafit w połączeniu z delikatnym odcieniem intuicji? To się nazywa całkowita metamorfoza. Pozdrawiam, Ekspert Dekoral

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 01:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat nie należę do zwolenników łączenia dwóch kolorów w jednym pokoju. Wolę spójność kolorystyczną. Jeśli ma być coś spokojnego to polecam kolor subtelny beż (śnieżka satynowa). Przyjemny kolor, kojący, ciepły, relaksujący. Teściowie mają teraz taki w salonie i super się prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawlowskip napisał: Ja akurat nie należę do zwolenników łączenia dwóch
kolorów w jednym pokoju. Wolę spójność kolorystyczną.
Jeśli ma być coś spokojnego to polecam kolor subtelny
beż (śnieżka satynowa). Przyjemny kolor, kojący,
ciepły, relaksujący. Teściowie mają teraz taki w salonie
i super się prezentuje.


Satynowa Śnieżka to bardzo dobrze zmywalna farba. To tak ode mnie (też użytkownik). :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

@pawlowskip - nie kumam. Dwa, a nawet trzy kolory w jednym pokoju wcale nie muszą oznaczać niespójności kolorystycznej. Możesz tak dobrać kolory by się elegancko uzupełniały. :) Mogą się uzupełniać na zasadzie kontrastu lub harmonii. Na stronie właśnie Śnieżki do każdego koloru zaproponowano inne, które pasuję według tych zasad o których napisałam. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 114 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Maszyny pakujące Liczba postów: 82 Grupa: Technologie... Plomby Silny & Salamon https://plomby.biz to nie tylko produkt, to kompleksowe rozwiązanie dla firm i instytucji, które dbają o bezpieczeństwo swoich dóbr. Dzię...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 269 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 622 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >