Komin

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

10 stycznia 2010, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

w bloku główny zawór gazowy wystawili przed blok czy mogę pisać podanie o rozbiurkę komina który zaczna się w piwnicy, pomieszczeniu gdzie znajdował się zawór gazowy a konczy na parterze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2010, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że spokojnie możesz pisać o taką rozbiórkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2016, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

można porozmawiać na ten temat z kominiarzem, ja w różnych kwestiach konsultuję się z http://www.kominiarz.biz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2016, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

http://firend.pl - Jak dla mnie najlepszy system kominowy, jaki można obecnie znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominki to świetna sprawa, ale trzeba najpierw się o nich trochę dowiedzieć :) Polecam teksty na stronie http://www.aikidoblog.pl/ dzięki nim wybierzesz idealny dla siebie kominek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecdowanie kominki od pekabet spełnią twoje wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, dzięki wielkie za porady :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze kominki ratajczak. sam korzystałem z ich usług i jeśli chodzi o podejście do klienta i jakość usług to nie ma chyba lepszej firmy na ten moment w Wielkopolsce. W tej branży oczywiście.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >