Kominek tradycyjny VS biokominek

« Powrót do grupy: Ekspert biokominków

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 stycznia 2012, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

To w końcu jak to z tym wszystkim jest? Tu są takie informacje a tu takie, bo troszkę jestem zmieszana. Ile w końcu trzeba szykować na taki podstawowy biokominek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2012, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj Poziomko,
osobiście mogę wypowiadać się o biokominkach, którymi my, czyli polskiebiokominki handlujemy. Najtańsze z naszych modeli to Iwaki, które kosztują tylko 580 zł. Te najbardziej popularne, cieszące się uznaniem klientów to biokominki w cenach około 1000 - 2500 zł. co nie znaczy, że nie ma droższych. Istnieje bowiem wiele firm, które sprzedają biokominki różnych producentów o bardzo zróżnicowanych cenach.
Odsyłam zatem na stronę sklepu polskiebiokominki gdzie sama będziesz mogła zapoznać się z modelami i ich cenami.
Jedno jest pewne - nasze biokominki są w 100% polskimi produktami, które również w 100% gwarantują bezpieczne ich użytkowanie ciesząc ich posiadaczy nie tylko żywym ogniem, ale także nowoczesnym designem i możliwością wkomponowania w wolne miejsce - stojące, wiszące i do zabudowy.

Pozdrawiam
Dariusz Barylski

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 3 stycznia 2012, 17:36
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2012, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję za tak szybka odpowiedź, rozumiem... w takim razie cieszę się że wypowiedział się ktoś kto ma doświadczenie i wiedzę, bo naprawdę czasami złe informacje wprowadzają zamieszanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie dziękuje Poziomko, zrobiłem to z przyjemnością :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2012, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A załóżmy, że posiadam już biokominek, wszystko jest pięknie, ale chce ugasić płomień. W jaki sposób się to robi? Trzeba czekać aż się sam wypali czy jest inny sposób?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2012, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Borynko,
skoro posiadasz już - załóżmy - biokominek, to na pewno to wiesz... ale załóżmy, że Twój sprzedawca Cię nie poinformował, a Ty sama zapomniałaś w euforii zapytać - odpowiem krótko i w miarę treściwie.
Każdy dobry model palnika ma możliwość "wyłączenia" paleniska w dowolnym momencie. Albo jest to nasza decyzja, albo jest to po prostu koniec biopaliwa w palniku - w końcu każdy zbiornik ma dno.
Wspomniałem o dobrych - czytaj bezpiecznych - modelach palników, których pokrywy otwierająco - zamykające otwór paleniskowy są bezpiecznie umocowane na płycie palnika. Nie będę się w tym miejscu rozpisywał na ten temat - jestem w trakcie pisania szerszej publikacji o palnikach, która niebawem zostanie opublikowana także na łamach portalu budnet. Wiem, wiem - obiecywałem poruszyć ten temat dość dawno, ale prowadzone prace konstrukcyjno-badawczo-wdrożeniowe nad palnikami, które będą jeszcze bardziej bezpieczne powstrzymywały mnie od tej czynności.
W biokominkach wyposażonych w dobre palniki można dowolnie regulować płomień oraz rezygnować z niego w dowolnej chwili.
Wracam na stok mimo silnego mrozu, jutro może być jeszcze zimniej
pozdrawiam
Dariusz Barylski

PS.
Pozdrowienia dla wszystkich fanów biokominków, których spotkałem podczas tego narciarskiego wyjazdu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2012, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Oooooo... to przede wszystkim życzymy miłego pobytu Panu ekspertowi :) A jeśli chodzi o biokominki to czy jest wiele wzorów kominków? czy kilka mocno określonych

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2012, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Rozalio i bardzo dziękuję za życzenia ... Co dobre niestety za szybko się kończy. W tym przypadku było dobrze, ale zimno brrrrr.
Pytasz o ilość wzorów biokominków. Jest ich oczywiście wiele. Każdy z producentów ma swoje kolekcje, które są na bieżąco wzbogacane. Jak wynika z moich obserwacji na rynku polskim czołowi producenci starają się nadążać za trendami designerskimi, produkując coraz to bardziej wyszukane formy tychże.
Jednak z największym wyborem - i znowu zarzucą mi kryptoreklamę - spotkasz się na naszej firmowej stronie sklepowej polskiebiokominki.pl.
Oprócz stałej kolekcji biokominków oferujemy - jako nieliczni na tym rynku - możliwość wykonania biokominka wg własnego, indywidualnego projektu Klienta. Duży wybór palników i możliwości wypełnień... ale właśnie - bez kryptoreklamy. Sugeruję żebyś sama sprawdziła co w biokominkach piszczy na stronie naszego sklepu polskiebiokominki.pl

Pozdrawiam
Dariusz Barylski

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporym wyzwaniem było wybranie spośród ogromnej kolekcji modeli znajdujących się w stałej ofercie sklepu polskiebiokominki, by zaprezentować je w nowym show-room'ie. Oceńcie sami, jak się prezentują :)



Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Ten post był edytowany przez Dariusz Barylski dnia: 9 maja 2012, 15:49
Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2012, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wczoraj prezentowałem fotki pokazujące nową aranżację show room'u. Dzisiaj krótki film pokazujący jak bajecznie płonie biopalnik III generacji o długości 1300mm z falowaną linią ognia - film na YouTube. Zarówno ten model, jak i wiele, wiele innych znajdziecie oczywiście na naszej głównej stronie producenta - polskiebiokominki.pl, do odwiedzenia której szczerze namawiam :)



Dariusz Barylski
www.polskiebiokominki.pl
www.facebook.com/polskiebiokominki

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • koszta Liczba postów: 19 Grupa: Ekspert bio... To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
  • Blaty kuchenne - z marmuru Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert bio... Witam serdecznie, poszukuję blatu marmurowego do mojej kuchni i po krótkich poszukiwaniach znalazłem ciekawą stronę - https://obol-kamieniarstwo.pl/blaty-kuch ...
  • na jakiej scianie biokominek Liczba postów: 73 Grupa: Ekspert bio... A gdzie kupujecie takie materiały jak izolacje wysokotemperaturowe i tkaniny przemysłowe? bo ja od jakiegoś czasu zaopatruję swoją firmę w tym sklepie http://ww...
  • PIEC KAFELKOWY Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert bio... My z żoną też od zawsze uwielbialiśmy piece kaflowe i na nowy dom taki piec sobie zafundowaliśmy. Konkretnie taki ttps://taniekominy.pl/blanka/9870-blanka -8-kaf...
  • bio-kominek Liczba postów: 79 Grupa: Ekspert bio...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 468

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >