Kominek tradycyjny VS biokominek

« Powrót do grupy: Ekspert biokominków

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

18 lutego 2019, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek to bardzo fajne i pomocne udogodnienie nie tylko wizualne ale też zabezpieczające przed nagłą awarią prądu. My tak mieliśmy i w ziemie -18 w nocy wysiadło ogrzewanie i w takiej sytuacji kominek nam uratował życie. Nasz wkład komnkowy zakupiliśmy u Polskiego producenta wkładów kominkowych www.pama-kominki.com.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2019, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy kominek czy biokominek to wszystko zalezy tak na prawdę od tego jakie się ma mieszkanie. jedni mają możliwość posiadania kominka a inni biokominka. Ja akurat miałam możliwość mieśc tradycyjny kominek. Poza tym jak ktoś szuka kominka czy biokominka to warto zajrzeć na kratki.com. bardzo duży wybór dobrej jakości kominków

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2020, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyższość biokominków nad tradycyjnymi jest taka, że są bio, czyli są mniej szkodliwe dla środowiska. To coraz ważniejszy aspekt, który trzeba brać pod uwagę podejmując decyzję o zakupie. Bo cóż z tego, że kominek wprowadza we wnętrzu miłą atmosferę gdy jednocześnie niszczy klimat

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2020, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie biokominek jest bardzo fajną rzeczą, mi sie podoba. Oczywiście wiele zależy od tego, jak jest kominek obudowany. Tu polecam płytki klinkierowe z King Klinker

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2021, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie biokominek jest ok rozwiązaniem, ale tylko jeżeli mieszka się w dosyć małym mieszkaniu. Osobiście jestem wielkim fanem tradycyjnych kominków na drewno, ale rozumiem, że niektórzy chcą nieco prostsze rozwiązanie, niewymagające większego wysiłku przy utrzymaniu.

Ten post był edytowany przez jan12 dnia: 25 października 2021, 09:07
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2021, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

pop over to this web-site buy cvv

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2022, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości biopaliwo, które płonie pięknym żółtym ogniem do tego polana ceramiczne i kominek jak malowany w każdym domu :)

VECTOR - kominki, piece kominkowe

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2022, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od kilku lat mam u siebie biokominek. Dokładniej zdecydowałem się na model: https://lilimo.pl/pl/products/biokominek-eldu r-bialy-19.html. Posiada nowoczesny design, solidnie wykonany korpus, bezstopniową regulację płomienia, szybę zabezpieczającą oraz wygaszacz do ognia. Zdecydowanie jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób nie lubiących popiołu, dymu i sadzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2022, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na kominek elektryczny z kominki-kwidzinski.pl i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Kominek nie pobiera wbrew pozorom dużo pradu, pięknie się prezentuje i daje odpowiednie ciepło. Najlepsza opcja dla każdego kto nie chce zatruwać środowiska i chce miec porządek w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2022, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiscie majac wybor miedzy tradycyjnym kominkiem a biokominkiem, wybieram biokominek. tez tak zrobilem, bo zrezygnowalem z kominka na rzecz biokominka, zaoszczedzilem tez troche kasy na ogrzewaniu, ladnie prezentuje sie w salonie .kupilem swietny kominek na kratki.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • koszta Liczba postów: 19 Grupa: Ekspert bio... To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
  • Blaty kuchenne - z marmuru Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert bio... Witam serdecznie, poszukuję blatu marmurowego do mojej kuchni i po krótkich poszukiwaniach znalazłem ciekawą stronę - https://obol-kamieniarstwo.pl/blaty-kuch ...
  • na jakiej scianie biokominek Liczba postów: 73 Grupa: Ekspert bio... A gdzie kupujecie takie materiały jak izolacje wysokotemperaturowe i tkaniny przemysłowe? bo ja od jakiegoś czasu zaopatruję swoją firmę w tym sklepie http://ww...
  • PIEC KAFELKOWY Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert bio... My z żoną też od zawsze uwielbialiśmy piece kaflowe i na nowy dom taki piec sobie zafundowaliśmy. Konkretnie taki ttps://taniekominy.pl/blanka/9870-blanka -8-kaf...
  • bio-kominek Liczba postów: 79 Grupa: Ekspert bio...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >