Kominek, który ogrzeje cały dom

« Powrót do artykułu: Kominek, który ogrzeje cały dom | « Powrót do grupy: Wnętrza

20 września 2016, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek mega fajny i praktyczny bez dwóch zdań. Tylko średnio do mnie przemawiają takie gołe kominki. Wolę np. taki komiek obłożyć starą cegłą, np. w kolorze klinkierowym. Wtedy kominek od razu nabiera charakteru.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2016, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się podoba taki minimalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym z częstszych problemów z jakim się spotykam w kontekście kominków jest błędne rozumowanie ludzi w tym aspekcie. Wychodzą oni bowiem z założenia, że biokominek jest droższy w utrzymaniu i eksploatacji niż zwykły kominek. Nie jest to jednak prawdą jeżeli weźmie się pod uwagę chociażby koszty czyszczenia. Ja sam mam biokominek, zakupiony na stronie internetowej http://sklep.kominki-vector.pl/ i po podliczeniu kosztów, okazuje się, że wcale nie jest droższy od zwykłego komink

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam mogę polecić http://www.pekabet.pl/pl/index.html. Są to naprawdę dobre kominki.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Panuję w przyszłym miesiącu budowę kominka, ale przede wszystkim o techniczne rzeczy w kwestii ocieplenia, montażu itp. wolę zapytać kogoś bardziej doświadczonego. Dostałem z polecenia kontakt do zduna tj. www.zakladzdunski.pl, ale zastanawiam się jeszcze nad innym rozwiązaniem, ktoś może polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2017, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Na mnie niesamowite wrażenie robią systemy kominowe Schiedel. Producenta z zachodu, który sprzedaje tez u nas i udziela na nie aż 30 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uwielbiam taki styl. U mnie w salonie właśnie w ten sposób urządziłam wnętrze. Kostka przy kominku, obrazy, meble w stylu vintage i designerskie kosze na drewno. Wygląda to pięknie i robi wrażenie na wszystkich gościach, jacy nas odwiedzają. Jeśli ktoś z Was planuje budowę kominka, to polecam zaglądnąć do Galerii Kominków. Mają tam wszystko co jest niezbędne w atrakcyjnych cenach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >