Komplet do salonu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 września 2013, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie najlepiej kupić komplet do salonu? Chciałbym aby służył na lata, a nie tylko przez dwa sezony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2013, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

O jaki komplet dokładnie Ci chodzi? Bo jeżeli masz na myśli zestaw mebli wypoczynkowych to podaj najpierw budżet jaki możesz przeznaczyć na ten cel i wtedy postaramy się doradzić.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2014, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie chodzi mu o komplet wypoczynkowy.
Sam polecam zerknąć sobie na meble z rattanu. Są wysokiej jakości a w ostatnich latach stają się coraz bardziej modne.
Na stronie:
www.meble.ogrodowe.net/rattanowe- możesz zerknąć sobie na kilka ciekawych kompletów ( aktualnie na niektóre jest zresztą promocja).
Jakiś czas temu zamawiałem sobie tam komplet do ogrodu zimowego - taki jak na zdjęciu poniżej. Jestem jednak pewien,że w salonie również prezentowałby się świetnie:

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 18:58
Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej na pewno mowa tutaj o komplecie wypoczynkowym i moim zdaniem warto rozglądać się w sklepach internetowych gdzie faktycznie spotkasz największy wybór. Poza tym jeżeli będziesz szukał ciekawych krzeseł czy foteli do swojego mieszkania to możesz zerknąć także na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj w internecie mebli z ratanu i techoratanu, sa coraz modniejsze cena troszkę już zmalała, a są wyjątkowo różnorodne i ciekawe :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Technorattan do salonu? Jakoś mnie to nie przekonuje ;P Poszperaj na stronie mebli Forte, tutaj:[url] http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html, mają całkiem fajne aranżacje, myślę, że coś dla siebie wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym poszukała w jakiś lokalnych sklepach. Mam do nich większe zaufanie niż do sieciówek.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To też fakt,tylko weźmy pod uwagę iż w sklepach lokalnych może być po prostu drogo a za to samo lub nawet lepszej jakości,zapłacimy znacznie taniej zamawiając meble przez internet.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Słusznie... w necie zawsze taniej się kupi

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze taniej, bo drogie produkty w sieci też są, ale wydaje mi się, że tutaj to akurat kluczowa jest umiejętność wychwytywania dobrych okazji i już.
Sporo niezłych mebli można znaleźć w ogrodosferze w takich ok cenach, np http://ogrodosfera.pl/stolik-kawowy-z-szyba-technorattan-lug ano, ale oczywiście i tak zawsze trzeba polatać po sieci i porównać.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 16 października 2015, 15:40
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >