Komu zlecić instalacje pompy ciepła

« Powrót do grupy: Moja budowa

13 stycznia 2022, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje firmy, która będzie w stanie wykonać pompy ciepła, ewentualnie przed wykonaniem będzie w stanie coś sensownego podpowiedziec jeśli chodzi o wybór tych rozwiązań. Jeśli coś możecie polecić, poradzić w tym zakresie to dajcie znać jak to wygląda i jakie rozwiązania będzie warto wybierać. Najlepiej firmę, która zna tą branżę i będzie w stanie coś sensownego poradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2022, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór pomp ciepła będzie dobry za pośrednictwem www.eko-zrodla.pl. Firma się w tym specjalizuje i będzie w stanie wykonać taką instalację od A do Z. Z jednej strony między innymi pomoc z ich strony przy wyborze takiej pompy, która do danego budynku będzie najlepsza. Wiec na taką kwestię warto będzie zwrócić uwagę jak ktoś będzie chciał na pompę ciepła postawić. To na ich pomoc będzie można liczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie szambo? Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 8 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >