Konserwacja dachu na zimę

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

19 listopada 2014, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no wiadomo, ze nie chodzi o firme.. ale moze producent moze podpowiedziec

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2014, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

w jaki sposób zabepieczyć dachówkę ceramiczną przed niskimi temperaturami i opadami śniegu? :) używacie jakiś oleji, mazideł czy nic? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2014, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nic nie uzywam i jest ok, moze za kilka lat

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej skonsultowac się z jakimis specjalistami i nie robic tego na wlasna reke, znajomy mi kiedys mówił o tej firmie www.bauder.pl która modernizowala mu dach przed zima i robota była szybka, sprawna, a do tego w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam nie mam takich problemow. Mam zielony dach (warszawa http://www.greenflor.pl/zielone-dachy.php ) i przyjezdzala ludzie zeby go od czasu do czasu nawodnic i nawozic. A w zimie to mam juz zupelnie spokoj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: katalizator napisał: ja tam nie mam takich problemow. Mam zielony dach (warszawa
http://www.greenflor.pl/zielone-dachy.php
) i przyjezdzala ludzie zeby go od czasu do czasu nawodnic i
nawozic. A w zimie to mam juz zupelnie spokoj


w zimę spokój? a kto to odsnieża? przecież sa jakieś wymogi odnośnie zalegającego sniegu na dachu..

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2021, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie szukając skutecznych materiałów do uszczelnienia i skutecznych hydroizolacji fundamentów swojego domu to zwróć uwagę na Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS na które sami się zdecydowaliśmy, przy czym możemy liczyć na 45 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2021, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli podjemniesz się jakichkolwiek prac na dachu o tym, żeby się zabezpieczyć podczas prac na wysokościach - to bardzo niebezpieczna działka, a asekuracja na dachu to absolutne minimum. Polecam Wam zabezpieczyć się w środki ochrony indywidualnej, dzięki którym Wasza autoasekuracja będzie skuteczna i bezpieczna!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >