Kontenery biurowe - szukam firmy

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

8 kwietnia 2022, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

My kontenery biurowe kupiliśmy od firmy Ramal – oni się w tym specjalizują już tyle lat i mają świetnej jakości płyty z których budują kontenery. Szczegóły co do wymiarów itp. to można już z nimi obgadać. Szybko realizują zlecenia, ceny mają konkurencyjne i generalnie współpracę z nimi oceniam bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Oczywiście że jak już stoi wiata garażowa to idealnie do niej nadaje się panel fotowoltaiczny wszystko jest tak zaprojektowane aby wytrzymała te obciążenia.
  • Rekuperatory Liczba postów: 19 Grupa: Moja budowa wiata garażowa to nie jest miejsce na rekuperator nigdy nie będzie zresztą.
  • Malowanie Liczba postów: 67 Grupa: Moja budowa wiata garażowa zwykle pomalowana jest proszkowo a wcześniej ocynkowana żeby nie rdzewieć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >