Konto firmowe z darmowymi przelewami. Jakie?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 października 2014, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Może zacznę od siebie, jestem 24-letnim studentem, kupiłem działającą firmę zajmującą się zaopatrywaniem branży medycznej w artykuły medyczne, posiadam konto osobiste w PKO BP. Zastanawiam się jednak nad zmianą banku w którym założyłbym konto firmowe. Przychody miesięczne to ok 10-15 tysięcy złotych, które jednak prawie w całości przekazywane są na rozwój firmy (kupowanie towaru). Firma działa głównie na przelewach więc muszę być one darmowe, na stronie http://www.mbank.pl/firmy/ czytałem, że mbank ma coś takiego w swojej ofercie. Możecie to jakoś potwierdzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz problem z wyborem innego konta osobistego porównaj różne konta i będziesz wiedział które będzie Ci najbardziej odpowiadało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2015, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź konto firmowe direct w ing z darmowymi bankomatami, tutaj masz opis http://finansenaplus.pl/konto-firmowe-ing-opl aty-opinie/
Myślę że to obecnie jedno z najlepszych kont dla przedsiębiorców.
Jeden haczyk: Miesięczna opłata za kartę to 0 PLN, jeżeli wydasz kartą, łącznie w ciągu miesiąca min. 300 PLN. W przeciwnym wypadku, ING za taki miesiąc naliczy opłatę 7 PLN.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2015, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam konto firmowe w PKO i póki co nie mogę narzekać ale jeszcze zobacz tutaj porównanie kont firmowych. Powinno ci pomóc w podjęciu decyzji. Ja po prostu zmieniłam konto osobiste na firmowe i za bardzo nie sprawdzałam innych ofert.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepiej zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi promocjami bankowymi z darmowym kontem. Polecam stronę http://www.konto-bankowe-za-darmo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2016, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej przejrzeć wszystkie aktualnie dostępne oferty, żeby nie pluć sobie w brodę. Obecnie bezkonkurencyjne jest darmowe konto bankowe Smart.

Ten post był edytowany przez dobrarada dnia: 6 lutego 2016, 11:06
Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2016, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze konta bankowego, z pewnością można znaleźć ciekawe informacje na tym portalu - http://konto-w-banku.pl/konto-getin-banku-opi nie-oplaty-warto/. Uważam, że warto tu zajrzeć, gdzie z można liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze konta bardzo istotne jest to, żeby dobrze zapoznać się z ofertami kont bankowych, nie zawadzi też zobaczyć co piszą klienci na temat danego konta. Ja osobiście mam konto w Smart banku i jestem zadowolona. Chyba jedyne konto darmowe, nie pobierają żadnych opłat, sesje przychodzące czyli godziny przelewów szybko, bez opóźnień i problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie specjalne rankingi kont firmowych można sobie bez problemu porównać różne oferty i wybrać tą która jest najbardziej atrakcyjna, jednak trzeba zaznaczyć, że oferty banków obecnie są bardzo zbliżóne do siebie i różnią się raczej detalami.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej to weź sobie i porównaj wszystkie te największe banki jakie są na naszym rynku i wybierz najlepszą opcję dla siebie.
Bo konta sobie nie są równe i te co dla kogoś jest korzystne, wcale nie oznacza, że dla ciebie to też będzie dobra opcja.
Warto sobie to na spokojnie rozważyć i przeanalizować.
Tutaj masz takie porównanie jeśli chodzi o konta internetowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >