Kontrola wypełnienia szamba

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

26 października 2020, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka obecnie instalacja się najlepiej sprawdza jeśli chodzi o kontrole wypełniania szamba? Nie mam w tej chwili nic tam zainstalowane i tak naprawdę ciągle się obawiam czy przypadkiem mi się szambo nie wyleje i nie będzie z tym problemów. Jak macie jakąś sprawdzoną sondę, która może być umieszczona w zbiorniku to chętnie skorzystam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2020, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba są sondy tego rodzaju, ale sam takiej nie posiadam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2020, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak szukałem rozwiązań w trakcie budowy domu ostatecznie zdecydowałem się na firmę HPD i ich sygnalizator. Poza tym po rozmowie ze sprzedawcą przekonałem się właśnie do tego montażu na kablu, żeby to ogólnie było trwałe i nie było uzależnione od pogody, która może utrudniać pracę radiowym sprzętom. Całość u mnie funkcjonuje od roku, do tej pory nie miałem problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A myślałem, że nie ma innej możliwości niż kontrola wzrokowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >