Koparki (Wrocław)

« Powrót do grupy: Robimy fundament

7 lipca 2014, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie pytanko, dotyczące firmy, na którą udało mi się trafić dziś w Internecie. Chodzi mi konkretnie o tego wykonawcę: Koparki Wrocław. Wyglądają na solidnych i świadczą szeroki zakres usług, m.in.: wykopy pod budynki i fundamenty, wykopy pod płoty i ogrodzenia, korytowanie pod kostkę, wykopy pod sieci wodno-kanalizacyjne, wykopy pod wodę, prąd, kable, światłowody, etc. Kojarzycie może tą firmę, możecie ich polecić? Byłbym wdzięczny za komentarze na ich temat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2014, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko, ciężko... Takich firm są setki, nie sądzę, żeby akurat znalazł się ktoś, kto korzystał z tej konkretnej. Ja osobiście miałem do czynienia tylko z jedną www.jmrtrans.pl i o tej mogę powiedzieć, że jest naprawdę solidna. Poza tym trudno mi jest doradzić. To za małe forum na tego typu pytania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 1 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 372

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >