Kosiarka - jaką wybrać?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 lutego 2015, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich,

chciałbym zakupić kosiarkę elektryczną do koszenia trawy w ogródku około 300m2. Poprzednia padła w poprzednim sezonie po 10 latach używania i sama naprawa jest droższa niż nowy sprzęt.
Zależy mi na tym, żeby miał moc nie mniejszą niż 1600 W i szerokość koszenia około 40 cm. Zastanawiam się nad Grizzly ERM 1637G, czy ktoś ją używa lub używał?

Z góry dziękuję za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Bierz ją, używam kosiarkę Grizzly ale model ERM 1434G i jestem zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś spalinowego w sensownej cenie i jakości? Elektrycznej mam dość. Mam ją cały czas jedną, za to coraz więcej coraz krótszych przedłużaczy.:) Z rozdrabniarką- niech się zielsko samo nawozi a nie czeka w worach na biodegradowalnych śmieciarzy. Przyjeżdżają raz na tydzień i jak się nie uwinę przed czwartkiem to tydzień w ogródku śmierdzi...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś spalinowe w sensie ceny i jakości mogę polecić Tobie kosiatkę Lider GYK42N139. Za przystępną cenę masz kosiarkę z silnikiem OHV, opcję mulczowania i napęd.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Roniusz napisał: Coś spalinowe w sensie ceny i jakości mogę polecić Tobie
kosiatkę Lider GYK42N139. Za przystępną cenę masz
kosiarkę z silnikiem OHV, opcję mulczowania i napęd.


Sprawdzę, dzięki!

Ten post był edytowany przez fiksu dnia: 5 marca 2015, 01:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2015, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupili w zeszlym roku taka mala tania kosiarkie a idzie to to jak burza w 2 tygodniowe trawsko na dzialce http://www.ceneo.pl/26743262#tab=spec

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już drugi rok korzystam z kosiarki spalinowej od Stigi http://www.kerpol-karcher.pl/sklep/product/15 79-collector-43.html i jestem bardzo zadowolony. Jest wydajna i bezawaryjna

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mam Lidera ale wersję z silnikiem B&S model CJ46BS500PP. Jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektryczne kosiarki są tańsze w eksploatacji i zakupie, więc do większości zastosowań to chyba najlepszy wybór. Co do spalinowych, to nadają się do większych powierzchni. Tutaj http://trawnikmarzen.pl/kosiarka-elektryczna- jak-wybrac-najlepsza-dla-siebie/ można przejrzeć najpopularniejsze modele takich kosiarek.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektryczne są lepsze dla niewielkich ogródków tak do 400 m2 max. Kosiarka Faworyt XK 1800 to będzie dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >