Kosiarka samojezdna: na co zwrócić uwagę przy wyborze kosiarki

« Powrót do artykułu: Kosiarka samojezdna: na co zwrócić... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

22 sierpnia 2013, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja długo szukałem i analizowałem traktorki rożnych producentów i w końcu zakupiłem model Villa 12 z agregatem 85 Combi od Stigi, cenowo no i pod względem wyposażenia wydał mi sie najkorzystniejszy, jako kosiarka sprawdza się bardzo dobrze, czekam teraz na zimę by sprawdzić i przetestować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2020, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj https://sklep.wolf-garten.pl macie ciekawy sklep, w którym można między innymi zakupić kosiarki samojezdne. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Takie urządzenia są bowiem niezwykle praktyczne i zdecydowanie ułatwiają życie. Właśnie dlatego warto w nie zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2021, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości narzędzi oraz elektronarzędzi to tutaj na pewno warto tutaj wymienić nasz sklep Kammar24 https://www.kammar24.pl/kosiarki-do-trawy-c-3 3_76.html w którym będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne. Licząc jednocześnie na dobre ceny i fachową pomoc naszej obsługi, jak pojawią się tylko jakieś dodatkowe pytania. Pozdrawiamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem bardzo zadowolony z kosiarki Husqvarny, którą zamówiłem w firmie Ksylon gdzie mają duży wybór sprzętu do koszenia. Ceny rozsądne, szybka wysyłka i dostępny serwis w razie usterek. Profesjonalna firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >