Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

14 listopada 2016, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co, do czyszczenia takiej kostki wzelkiego rodzaju to jeszcze trzeba sobie zamówić myjkę ciśnieniową, np. taką z http://www.aatrenkar-karcher.pl/ to jest fajny sprzęt, pozwalający dobrze i wygodnie pracować. Nie uważacie tak samo jak ja?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2016, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolałem kupić Chwastout oraz Reduktor na porosty i zabrudzenia a nanosiłem je ręcznie wałkiem. Jednak karcher zawsze się przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2016, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że już ktoś polecał Pro Ogrodzenia. Zgadzam się z przedmówcą apropo tej firmy. Ceny mają niezłe, profesjonalizm wysoki (u mnie wszystko w mig położyli) i zrobią dokładnie tak jak będziesz chciał to jest ich największy atut. Bardzo personalnie podchodzą do każdego klienta a przynajmniej ja miałem takie wrażenie :) Ja mam coś takiego jak na 2 zdjęciu http://pro-ogrodzenia.pl/index.php/siatka-ogrodzeniowa/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2016, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam Superbruk ciekawe kostki fajne rozwiąznia. Produkty super.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta chwastoutem pozbędziesz sie każdego chwasta a preparatem nano super doczyscisz kostke, pozbruk pod tym względem ma super preparaty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2016, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

No zgadzam się, preparaty Pozbruka bardzo silnie działają na zabrudzenia i chwasty, czyści się niezwykle prosto i skutecznie a kostka wygląda potem niesamowicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No tylko trzeba już sobie dobrać jakie będą nam potrzebne na stronie pozbruk.pl bo mają spory wybór środków do zabezpieczeń kostki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie ja jak dobieralem to skorzystałem z opcji zapytaj na ich stronie i fachowiec mi dobrał odpowiednią do potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze na swoją kostke Linea nakładam środek NANO i taka kostka bardzo dużo zyskuje na wytrzymałości i nabiera takiej nowej świeżości.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostki od Pozbruk od razu mają powłokę H-Plus która chroni je przed wilgocią, mrozem i solami odradzającymi, rzadko która kostka od razu jest tak z góry doinwestowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >