Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

30 listopada 2016, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta chwastoutem pozbędziesz sie każdego chwasta a preparatem nano super doczyscisz kostke, pozbruk pod tym względem ma super preparaty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2016, 21:11

No zgadzam się, preparaty Pozbruka bardzo silnie działają na zabrudzenia i chwasty, czyści się niezwykle prosto i skutecznie a kostka wygląda potem niesamowicie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2016, 20:15

No tylko trzeba już sobie dobrać jakie będą nam potrzebne na stronie pozbruk.pl bo mają spory wybór środków do zabezpieczeń kostki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 10:12

No własnie ja jak dobieralem to skorzystałem z opcji zapytaj na ich stronie i fachowiec mi dobrał odpowiednią do potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2017, 21:19

Ostatnio modny jest system Plaza Grande Nova. Mój kolega wyłożył materiałem w kolorze grafitowym z POZBRUK i nie narzeka. Świetnie się sprawdza powierzchnia antypoślizgowa szczególnie dla jego maluchów podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jest bardzo szeroka oferta kształtów i rozmiarów, także myślę, że coś się spodoba każdemu. Sam rozważam zmianę swojej nawierzchni na taką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2017, 20:32

Ja zawsze na swoją kostke Linea nakładam środek NANO i taka kostka bardzo dużo zyskuje na wytrzymałości i nabiera takiej nowej świeżości.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 21:36

Kostki od Pozbruk od razu mają powłokę H-Plus która chroni je przed wilgocią, mrozem i solami odradzającymi, rzadko która kostka od razu jest tak z góry doinwestowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 08:38

Akurat co do środków z nanopowłoką to w wielu przypadkach jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie zapobiegające zarastaniu przez chwasty, przez co łatwej utrzymać czystość kostki, moim zdaniem warto spróbować.

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2017, 11:07

No właśnie, a jeżeli nie to też w Pozbruk jest dodatkowo Chwastout ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 06:51

Potwierdzam- akurat tego typu nanopowłoka jest bardzo dobrą i skuteczną opcją jeżeli chcemy pozbyć się problemu uporczywych chwastów na stałe. Możecie tak z ciekawości napisać tylko jaki jest koszt położenia nanopowłoki?

www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 1945 Grupa: Ogrodzenia... Tutaj nie zwracałbym uwagi tylko na ten typ ogrodzenia który jest modny, a bardziej na trwałość i solidność, uwzględniając przy tym jego rozsądną cenę. Kilka ci...
  • Ogrodzenie z siatki z długą gwarancją Liczba postów: 30 Grupa: Ogrodzenia... Nie ma to jak typowa siatka PCV. I ładna i wytrzymała i tania ;p Ja ogradzałem tam bardzo dużą działkę a wszystko kupowałem od firmy Pro Ogrodzenia. Bardzo dobr...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 807 Grupa: Ogrodzenia... Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia swojej działki lub posesji, to warto zwrócić uwagę na www.Drutbud.pl gdzie znajdzi...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 44 Grupa: Ogrodzenia... Akurat w kwestii wyboru dobrego materiału na ogrodzenie w rozsądnych cenach, to warto zwrócić uwagę również na www.Drutbud.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 464 Grupa: Ogrodzenia... Tak na dobrą sprawę, to dla każdego z nas pojęcie "nowoczesnego ogrodzenia" będzie inne, ponieważ każdy ma swoją własną koncepcję oraz gust. Druga kwestia to bu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 23894 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >